Zynga Poker Texas Holdem Apk Mod Hile İndir

Zynga Poker Texas Holdem Android Oyunu Android Masa Oyunları, Kumarhane Oyunları şeklinde kategorize edilmiş bir oyundur. Biz bunu neden strateji kategorisine ekledik? Stratejik bir savaştır bizim için iskambil ile oynanan her oyun. Zynga tarafından geliştirilmiştir. Facebook’ta ünlü olup indirme sayısı ise 50.000.000’a dayanmıştır.

Zynga Poker Texas Holdem Apk Bir Poker oyunu olduğu kesin. Tamam, buraya kadar hemfikiriz. Ancak bundan sonrası önemli. Adil oyun vaat eden ve çeşitlilik sunan bir oyundur. Zynga alanında oldukça başarılı bir geliştiricidir. Ligler ile size sonsuz eğlence vaat etmektedir. Poker turnuvalarında adınızı duyurabileceksiniz. Oyunda günlük bonus var. Üstelik bayağı üst seviyelerde. 5 oyunculu ya da 9 oyunculu, hızlı ya da yavaş, istediğiniz masalara, odalara ve bahislere katılabilirsiniz. Ancak oyunu oynamak için facebook profilinizde oturum açmanız gerekli. Tüm bunların haricinde size chip hileli sunmaktayız 😀 Bu da bizden olsun değil mi ama 😉

Zynga Poker Texas Holdem Android Oyunu facebook’ta patlayıp giden bir oyundur. Zaten şu aralar facebook oyunları tutulmaya başlandı. Buradan tekrar oyunumuza geçiş yapacak olursak, oyun her yerde sorunsuz olarak oynanabilmektedir. Grafik sesler diyerek vakit kaybetmek istemiyorum.

Adı: Zynga Poker Texas Holdem Apk
Boyut: 38 MB
Sürüm: v20.53
Geliştirici: Zynga
Dosya Türü: Chip Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3  ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 38 MB

Google Play Store