zombie-frontier-3-apk-img2

Zombie Frontier 3 Apk Mod Hile İndir

Zombie Frontier 3 Android Oyunu Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. FT Games tarafından geliştirilmiştir. Zombilere karşı savaş açacağınız güzel oyunlardan bir tanesidir. Geniş haritası ile büyüleyen oyunumuzun dünyasında milyonlarca zombi sizleri bekliyor.

Sıradan zombi oyunlarını unutun ve bu oyuna adapte olun! Zombie Frontier 3 Apk oyununda oldukça geniş bir harita bulunmakta. Bu haritanın üzerinde oynayarak tüm zombileri bulup etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Haritanın neredeyse her yerinde zombiler sizleri bekliyor olacak. Zombilerden kendinizi korumanız gerekmektedir.Onları yok etmelisiniz. Küçük zombiler sizlere kolay gelebilir ama oyunda ilerledikçe patron zombiler ile mücadele edeceksiniz. Zombiler büyüdükçe haliyle işiniz de büyüyecek ve zorlaşacak. Onları yenmesi hiç de kolay değil. Dilerseniz dünyadaki diğer oyuncular ile PvP de yapabilirsiniz. Kim en iyi atıcı, kim iyi bir avcı bunu tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda ödüller kazanabilirsiniz. Zombie Frontier 3 Android Oyunu ile bu aksiyon dolu macera sizleri bekliyor olacak. Videosunu ve görsellerini de incelemenizde fayda var.

Android Oyunları arasında grafik savaşları başladı. Bunu hemen hemen herkes biliyor. İşte o savaşın içinde yer almaya niyetli olan bu oyunda kendini gösterir gibi. Grafikler oldukça iyi. Ses ve ses efektleri konusunda da grafiklerden aşağı kalır yanı yok. Size iyi oyunlar.

zombie-frontier-3-apk-img6
zombie-frontier-3-apk-img5
zombie-frontier-3-apk-img4
zombie-frontier-3-apk-img3

Adı: Zombie Frontier 3
Boyut: 65 MB
Sürüm: v1.84
Geliştirici: FT Games
Dosya Türü: Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Önceki Sürümler:

Zombie Frontier 3 Apk v1.68 (((Hileli Apk))) 61 MB Yandex.disk

Yeni Sürüm ile gelen yenilikler:

Yeni silahlar ve yeni etkinliklere merhaba deyin!!!

“Ölüm”: Yeni silahlar eklendi!
Yeni bir etkinlik eklendi!

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 65 MB

Google Play Store