Zombie Defense Escape Apk Mod Hile İndir

Zombie Defense Escape Android Oyunu Esrarengiz bir olay ile alt üst olan dünyayı konu almaktadır. Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Pirate Bay Games tarafından geliştirilmiştir. Zombi oyunlarını nasıl biliyorsanız bunu da öyle bilebilirsiniz. İyi olanlarını tabi.

Zombie Defense Escape Apk tamamen zombi felaketi üzerine kurulu bir hikaye. Senaryoda başka boşluk ya da konu izleri yok. Silahlar belirgin ancak kendini gösterir cinsten değil. Yani tamamen zombilere odaklanmanız gerektiğini söyleyen bir oyun 😉 Sarah Foster zombiler için bir panzehir arayışı içine girmişken siz John Dorian olarak felaket ile ilgilenin ve mümkün olduğunca zombi istilasını erteleyin. Aslında öncelikli hedefiniz zombileri atlatmak ya da onları en üst düzeyde zapt etmek. Amacınız zombileri panzehir ile yine yeniden insan haline getirmek. Ama çarelerin tükendiği yerde bir kaç tanesini indirmenize kimse bir şey diyemez doğrusu 😀 Olayın zevki de burada zaten. Diğer sıradan zombi oyunlarındaki gibi tamamen kan odaklı değil de insana sorumluluk yükleyen ve görev verici bir oyun olması büyük avantaj.

Zombie Defense Escape Android Oyunu siz değerli aksiyon severler için hazırlanmış bir oyundur. Grafikleri özenle geliştirildiğini kanıtlar cinsten. Aynı zamanda işitsel açıdan da oldukça verimli olması da gözden kaçmıyor. Sadece oyun akışı biraz tuhaf. Bunu anlatacak kelime bulamadığımdan size havale ediyorum. Oynadığınızda anlar ve karar verirsiniz nasılsa 🙂

Adı: Zombie Defense Escape Apk
Boyut: 90 MB
Sürüm: v1.03
Geliştirici: Pirate Bay Games
Dosya Türü: Hilesiz Apk (Şimdilik)
Android Sürümü: 4.0  ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 90 MB

Google Play Store