Zombie Avengers Stickman War Z Apk Mod Hile İndir

Zombie Avengers Stickman War Z Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bir nevi Bilim Kurgu Oyunu da denebilir. DreamSky tarafından geliştirilmiştir. Stickman Serisinin şimdilik en son oyunu. Google Play’de ₺0,59 ücretle satılmaktadır. Ancak biz size şu anda hem ücretsiz hem de hileli sunuyoruz.

Zombie Avengers Stickman War Z Apk 2050 yılını konu alan bir oyundur. İşte bu yüzden Bilim Kurgu oyunu tabirini kullandım 🙂 2 boyutlu bir oyundur. Aşırı radikaller tarafından yürütülen bir çalışma. Biyolojik silah çalışması. Bu çalışma sonucu da kazara ortaya çıkan zombiler dünyayı istila etmeye başlıyor. Ultra HD grafikler konuşmaya başladığında siz donup kalıyorsunuz. Oynayamıyorsunuz adeta. Parmaklarınız gitmiyor. Böylesine bir oynanış ve hikaye başka hiç bir oyunda oturtulmamıştır diye düşünüyorum.

Grafik olarak ne kadar iyi olduğundan bahsettim. Ultra HD grafikler ile süslenmemiş, adeta Ultra HD grafikler üzerine kurulmuş bir oyundur. Ses ve ses efektleri açısından gayet güzel ve grafikleri ile yarışır cinsten 🙂 Aksiyonu kesinlikle iliğinize kadar hissedeceğiniz Zombie Avengers Stickman War Z Android Oyunu indirmek için daha neyi bekliyorsunuz.

Adı: Zombie Avengers Stickman War Z Apk
Boyut: 92,3 MB
Sürüm: v2.1.3
Geliştirici: DreamSky
Dosya Türü: Ücretsiz Alışveriş ve Çeşitli Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 92,3 MB

Google Play Store