World of Guns Gun Disassembly Apk Mod Hile İndir

World of Guns Silah Simülatörü Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları ve Android Zeka Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Noble Empire tarafından geliştirilmiştir. Bir silah simülatörüdür. Oyunun özellikleri dudak uçuklatır cinsten. Sadece atış yapmıyorsunuz, aynı zamanda silah da söküp takıyorsunuz. Silahları özelleştirip modifikasyonlar uygulayabiliyorsunuz.

Detaylı olarak anlatacak olursak; silahların birini seçip onu söküp takabiliyorsunuz. Bakım ve yağlama yapabiliyor, parça değiştirebiliyorsunuz. Oldukça detaylı bir silah simülatörü olarak beklenenden fazlasını yapıyor. HD grafikleri ile de göz kamaştırıyor. World of Guns Gun Disassembly Apk envanterindeki binlerce silah arasından istediğinizi seçip çalışma prensibini ve o anı slow motion (ağır çekim) izleyebiliyorsunuz. Silahı söküp üzerinde net değişiklikler yapabiliyorsunuz. Örneğin: Dürbünü daha işlevsel bir dürbün ile değiştirebiliyor, nişangahını daha kullanışlı bir nişangah ile değiştirebiliyorsunuz. Ya da namluyu modifiye edebiliyor ve kabzasını daha rahat tutuşlu bir kabzayla değiştiriyorsunuz. Aklınıza gelebilecek ve asla gelemeyecek uzun namlulu ya da kısa namlulu silahlar ile vakit geçireceksiniz. İstemsiz olarak pek çok bilgi edineceksiniz.

World of Guns Gun Disassembly Android Oyunu hakkında başta da söylediğim gibi. Grafikler HD ses efektleri muhteşem. Gerçek sesler konuşuyor resmen. Söküp takma sesi olsun, silahın ateşlendiğinde çıkan patlama sesi olsun hepsi muhteşem. Bir dakika! ben size silahlar ile o kadar uğraşıp oynadıktan sonra o silahları tek tek poligonda teste çıkarabileceğinizi söylemedim mi? Evet artık  söyledim ve haberiniz var 😉

Adı: World of Guns Gun Disassembly Apk
Boyut: 44 MB
Sürüm: v2.1.6z9
Geliştirici: Noble Empire
Dosya Türü: Hilesiz Apk (Şimdilik)
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 44 MB

Google Play Store