Word Search Epic Apk Mod Hile İndir

Word Search Epic Android Oyunu Android Klasik Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Kristanix Games tarafından geliştirilmiştir. Kelime Arama anlamına gelen adından da anlayacağınız gibi kelime arayıp , bulduğunuzun üzerini çizeceksiniz. Çizdiğiniz kelimelerden arta kalanlardan da sözler çıkararak hiç bir zerresini bile boşa harcamamış olacaksınız 😀

Word Search Epic Apk ile yapacağınız işin asıl adı bizim Türkiye’deki deyimi ile kelime avı ya da sözcük avı 🙂 Sınırsız bulmaca olduğunu biliyor musunuz? Bu nasıl olacak? Anlatayım hemen. Siz kendiniz de oyun içi bulmaca yapabiliyorsunuz. Bunların çevrimiçi gönderilebilir olduğunu bilmiyorum ama en azından kendiniz çözeceğiniz kadar bulmaca yapabiliyorsunuz. 70’den fazla kategori ile sınırlarınızı zorlayın ve tüm kategorileri bitirmeye çalışın.

Word Search Epic Android Oyunu 1080p HD grafik ile çalışmaktadır. Yani telefonunuzun ısındığını hissedeceksiniz 😉 Zorluk seviyesini de seçme imkanı sunan oyunumuzda toplam 4 zorluk düzeyi bulunmaktadır.

Adı: Word Search Epic Apk
Boyut: 25 MB
Sürüm: v1.0.8
Geliştirici: Kristanix Games
Dosya Türü: Tüm Kilitler Açık Hileli Apk
Android Sürümü
4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 25 MB

Google Play Store