Wiz Khalifa’s Weed Farm Apk Mod Hile İndir

Wiz Khalifa’s Weed Farm Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bitki imparatorluğunuzu kuracağınız bir oyundur. Bitkilerle haşır neşir olabilmeniz için en ideal oyunlardan biridir. 1.000.000 indirmeye yaklaşan rakam ile karşınızdadır.

Wiz Khalifa’s Weed Farm Apk bir bitki nasıl oluşur? Nasıl yetişir? gibi sorulara cevap olarak bir simülasyon sunmaktadır. Yalnızca bitkiler üzerine değil aynı zamanda evcil hayvanlar da yetiştirebileceğiniz bir oyundur. Bitki demişken botanik bahçe tarzı bir imparatorluk olduğunun üzerinden geçmiş olayım. Yani siz biraz daha çiçekçi dükkanına yakınsınız 😀 Yenilikler de oldukça zengin durumdadırlar 🙂 Güncellenen sürümünde oldukça yenilik gördüm: Bu durumda sizleri daha detaylı ve kapsamlı bir oyun beklemektedir. Oyunda sadece bitkilerinizi yetiştirmeyecek, aynı zamanda da müşteriler edinerek satmaya çalışacaksınız. Yatırımınızı ölü yatırım olmaması için büyütecek ve gün geçtikçe geliştireceksiniz.

Wiz Khalifa’s Weed Farm Android Oyunu Grafik olarak beklenmedik bir performans göstererek bizleri şaşırtmayı başarmıştır. Oynamaya başladığınızda dikkat ederseniz; oldukça net görselliği fark edeceksinizdir. Diğer yandan işitsel efektler konusunda da başarı sağlayarak gerçeğe en yakın ses ve ses efektleri sunmuş bulunmaktadır. Kısacası bu oyun tarzını sevdiyseniz canınızı hiç sıkmayacağının garantisini verebilirim.

Adı: Wiz Khalifa’s Weed Farm Apk
Boyut: 76,1 MB
Sürüm: v1.2.4
Geliştirici: Metamoki
Dosya Türü: Coins ve Gems Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 76,1 MB

Google Play Store