Wicked Snow White Apk Mod Hile İndir

Wicked Snow White Android Oyunu Android Klasik Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Cogoo Inc. tarafından geliştirilmiştir. Birbirinden farklı 700 level ile eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız. Güncellenen bu haliyle yeni bir hikaye eklenen oyun ile ilgili öngörülerimizi aşağıda belirteceğiz.

Wicked Snow White Apk 3 adımlık bir bulmaca oyunundan oluşmaktadır. Hem kolay hem de eğlenceli oyun yapısı ile sizlere deneyimin babasını yaşatacaktır. 😀 4.000 birbirinden zor seviyeleri ile 700 bir üst leveli de kendi içinde ayırmaktadır. Cüceler ve köleler ile dolu bir dünya ve bu dünyanın içinde, sihirli takılar ile gücünüzü yenileyin. Dünya tatlısı bir kız gibi davranan dünya acısı bir cadı 😀 Google hizmetleri ile Facebook’taki arkadaşlarınız ile de oynama fırsatı yaşayın.

Wicked Snow White Android Oyunu temelinde eşleştirme şeklindeki bir bulmaca oyunudur. Klasik oyunlar kategorisinde yer almasının sebebi ise klasik ve klişe oyun hikayesidir. Her eşleştirme ve bulmaca oyununun bir hikayesi olmaz. Ancak bazıları vardır ki bir hikaye ve senaryo üzerine kurulmuştur. Bu oyun gibi mesela 🙂 Aynı nesneleri birbirinin hizasına getirerek eşleştirin ve oyunu kazanın!

Adı: Wicked Snow White Apk
Boyut: 52,3 MB
Sürüm: v1.53.1
Geliştirici: Cogoo Inc.
Dosya Türü: Altın Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 52,3 MB

Google Play Store