fb-post

 WhatsApp Messenger Apk + PC Sürüm İndir

WhatsApp Messenger, Oldukça popülerliği ile bilmeyen yoktur diye düşünüyorum fakat biz bilmeyenler için yine de anlatalım. WhatsApp Mesenger Apk ile artık telefonlarımızdaki SMS olayı bir kenara bırakılarak Anlık ve online mesajlaşmanın en popüler en kolay ve en zevkli hale getiren bir uygulamadır. Sevdikleriniz ile arkadaşlarınız ile bu uygulama ile anlık ve hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz ve Video yada Fotoğraf gönderip alabilirsiniz hem de tamamen ücretsiz hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan bu sayede Sms Paketlerine Ayrı para MMS paketlerine ayrı para ödemekten tamamen kurtulmuş olacaksınız. WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için sadece İnternet Paketiniz yada bir WiFi ağına bağlı olmanız yeterli olacaktır. WhatsApp Messenger uygulamasının özellikleri bunlar ile kalmayıp arkadaşlarınız aileniz ile grup konuşması kurarak mesajlaşabilirsiniz. Konum bildirimi yapabilir ve Ses Kaydı şeklinde de mesajlaşabilirsiniz. WhatsApp uygulamasını telefondan kullanmanın yanı sıra Bilgisayarınızın başında iken WhatsApp Web sayesinde bilgisayarınız üzerinden de görüşme sağlayabilirsiniz. Bu kadar içeriği olan WhatsApp Messenger Uygulamamızı indirmek için daha ne bekliyorsunuz ki Uygulamayı Edinmek için aşağıdaki linklerden indirerek indirmiş olduğunuz .apk dosyasını çalıştırarak kurmanız yeterli olacaktır.

WhatsApp MessengerAndroid Uygulamasının özellikleri arasına yeni eklenen özellik olan Görüntülü arama özelliği de bu sürümünden itibaren olmuş olacaktır. Artık başka uygulamalara gerek kalmaksızın WhatsApp MessengerApk ile hem sesli aramalar hem görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu demek oluyor ki Artık DK paketlerine gerek kalmadı sadece internet paketi ile artık bütün herşey tamam olmuş olacak 🙂 

whatsapp-yeniden-yenileniyor

Adı: WhatsApp Messenger
Boyut: 31.2 MB
Sürüm: v2.17.287
Geliştirici: WhatsApp Inc.
Dosya Türü: .apk
Android Sürümü: Cihaza göre değişir


WhatsApp Messenger (PC) Bilgisayar Sürümü:

WhatsApp Messenger Android Uygulamasını bilgisayarlarınız ile3 bütünleyerek pc başında telefonunuzu elinize almanıza gerek kalmadan bütün konumalarınızı bilgisayarınız üzerinden yanıtlayabilirsiniz ve bunu yapabilmeniz için tek yapmanız gereken önce indirmiş olduğunuz .exe bilgisayarınızda çalıştırmak ve ardından WhatsApp Messenger>Seçenekler>WhatsApp Web bölümünü açarak Pc ye kurmuş olduğunuz programda çıkan barkodu Mobil cihazınız üzerinden taratmanız yeterli olacaktır. Mobil cihazlardaki hız ile ve kullanım ile arasında hiç bir fark bulunmamakta. Her ihtimale karşı mobil cihazınızın internet erişimine aktif olması gerekmekte aksi halde bağlantı kopacaktır.

WhatsApp Messenger (PC) Bilgisayar Sürümü


Yeni Sürümde Gelen Yenilikler:

Bu sürümü ile belli başlı sohbetleri devamlı ekranın üst tarafında sabitleme yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde whatapp konuşmaları arasında belli bir kişi ile olan konuşmalarınızı aramaktansa o konuşmayı devamlı üst tarafta tutabilirsiniz.

Android Sürümü: Cihaza göre değişir

Dosya Boyutu: 31.2MB

Google Play Store