Warfare Strike:Ghost Recon 2.5.1 Günceleme APK

Son günlerin beğeni kazanan ve oldukça rağbet gören oyunlarından bir yenisi daha sunucusunu açtı. Warfare Strike:Ghost Recon 2.5.1 harika grafikleri ile sizlerle buluştu bile. Eğer oyunu oynamak ve tamamını indirmek isterseniz hemen indirma linkine giriş yapabilirsiniz.

Yeni versiyon, 21 Nisan 2020 tarihinde hayranları ile buluşmuş durumda. Oyuna ait giriş şeklini özetleyen cümleler de aşağıda ki şekilde yerini almış bile. Bu güncelleme sayesinde farklı değişiklikler görüyoruz. Dikkat çeken değişiklikler şu şekilde;

  • Mecha parçasına, yenilime gelmiş ve bir işlev daha eklenmiş.
  • Yeni versiyonda tatil eklentileri de farklılaştırılarak, arttırılmış
  • Bakım bildirimi mevcut hale gelmiş çok da iyi olmuş.
  • Savaş raporlarına güncelleme yapılmış, Mecha verileri de eklenmiş şekilde.
  • Oyun içinde karşılaşılan birkaç hata da düzenlenmiş gözüküyor

Tüm bunlar ile birlikte sitemizde Warfare Strike:Ghost Recon APK linkine ulaşabileceksiniz. Orman Fırtınası, bu kez sizi bambaşka bir yere götürecek. İnanılmaz gerilimli ve farklı bir savaşa hazır mısınız?

Warfare Strike:Ghost Recon APK İndir Özellikleri

Oyundan bahsederken, şu dörtlükle başlamak doğrusu gibi;

Işık karanlığa düştüğü zaman, karanlık ışığı yükseltecektir.

Şimdi savaş başlasın…

Savaşın sonuna kadar hayatta kalabilecek misin?

Müttefiklerini seç, kendi birliklerini kur ve düşmanla savaşmaya başla. Savaş her an gelebilir. Senin görevin ise sadece hayatta kalmak!

blank

Modern savaş oyunu sevenlere özgü olan Warfare Strike:Ghost Recon askeri ve stratejik bir oyun deneyimi olacaktır. Multi Player ve çevrim içi oynan bir strateji oyunu. Stratejilerinizi oyunda iyi kurgularsanız, kazanan siz olursunuz. Dünya genelinde oyuncuların katılımı ile harika bir serüven yaşama fırsatı sizi bekliyor. İkili gruplar halinde oluşan bu oyun, oldukça etkili ve başarılı bir ekip ile kesinlikle çok keyifli olacaktır. Arap çöllerinin amansız zorluklarına hazır mısınız?

Warfare Strike:Ghost Recon APK İndirme Linki

Şimdi sitemizde oyunun son sürüm erişim linkine ulaşabilirsiniz. Apk indirme ile ilgili sorularınız olursa, indirme linki altında gerekli açıklamaları bulacaksınız. Nefes nefese oynanan oyunda bu kez  kazanan tarafta olmayı seçer misin? Yoksa oyunu dışardan izlemeye devam mı etmek istersin?

Arkadaşlarını al ve ekibini kur.  Savaşmak için hazırlıklı ol. Düşman şuan seni izliyor olabilir.

blank