VOI Apk Mod Hile İndir

VOI Android Oyunu Android Bulmaca Oyunları kategorisinde yer almaktadır. gamebra.in tarafından geliştirilen bu oyunda sıradan matematik işlemleri ile hareket edecek ve size sunulan şekilleri önünüzdeki cisimlerle tekrardan yapmaya çalışacaksınız.

1+1 işleminin sonucu nedir sizce? Matematiksel açıdan baktığınızda 2 olarak çıkan bir sonuçla karşılaşırız. Ancak diğer açıdan değerlendirecek olursak 1+1=0 ! Yani siyah+siyah=beyaz bu şekilde bir işlemden kafanız karışabilir. Size şunu söyleyeyim. İki pozitiften bir negatif çıkmaz ama bir nötr çıkabilir 😉 Siyah geometrik şekilleri üst üste ya da yan yana getirerek size yukarıda verilen şekillerin aynısını ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Biz Türklerin de buna benzer bir beyin jimnastiği var. KaFa Apk. Hatırlatmayı da yaptıktan sonra oyundan biraz daha bahsedeyim. Aşağıda yine görseller ile açıklayacağım ancak burada da bahsedeyim. Sıradan olmayan ve yalnızca siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu oyun dünyası. Burada size örnek olarak yukarıda şekiller verecek. Size de altta cisimler ve geometrik şekiller vererek yukarıdaki örneğin aynısını çıkarmanızı isteyecek. Başta kolay olarak ilerleyen VOI Android Oyunu giderek zorlaşacaktır.

VOI Apk ile kendinizi bayağı zorlayacak, sınırlarınızı aşacaksınız. Alman geliştirici bu oyunu kurgularken ne hayal etmiş bilemiyoruz ancak oldukça başarılı olmuş. İçeriğinde tam 88 farklı ve zorlu level var! Üstelik 30 MB gibi bir boyutla ne kadar eğlenilebilir ki şeklinde sorulara da güzel bir cevap olmuş 😀 Görselliği zaten belli bir şey betimlemeye gerek yok. Ancak işitsel olarak mükemmel! Oyun içinde müzikler harika. İnsana kendini bulduruyor adeta. Ruhunuzun bir takım kötücüllerden arındığını hissedebiliyorsunuz. İyi oyunlar.
Yasal Uyarı: Beyninizden rengi ne olursa olsun, bir takım dumanlar çıkmaya başladığını görürseniz muhakkak oyunu bırakın ve dinlenmeye geçin! Aksi takdirde tekrar eski sağlığı ile çalışmama riski vardır 😀

Adı: VOI Apk
Boyut: 30 MB
Sürüm: v1.1.0
Geliştirici: gamebra.in
Dosya Türü: Reklamsız ve Çeşitli Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 30 MB

Google Play Store