Vector Full Apk Mod Hile İndir

Vector Full Android Oyunu Android Arcade Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Arcade oyunları içinde en çok tutulan ve en çok sevilen oyunlardan biridir. Google Play Store’da 2,59 TL ücretle satılmaktadır. Ancak ücretini hak eden bir oyun olduğunun altını çizmeliyim. Buyurun bizim size sunmuş olduğumuz bu fırsatı değerlendirin. Klasör şeklinde vermiş olduğumuz linkten İster Full Sürümünü, isterseniz de hem full hem de mod apk’sını indirebilirsiniz.

Vector Full Apk takım elbiseli bir abimizin bilimsel bir deney sonrası tabiri caizse yenilmez olmasını konu almış bir sonsuz koşu oyunudur. 2. serisi de aynı konu üzerinde ve daha da başarılı bir şekilde devam eden oyunumuzun özellikleri dudak uçuklatır cinsten. Nasıl mı? Hemen anlatayım: Oyun iki boyutlu bir oyundur. Ancak iki boyutlu olmasına rağmen grafiklerinden ödün vermeyen, gerçekçi fizik ile kuram kurmuş bir oyundur. Sonsuz koşuda sürekli ilerleyerek paraları topluyor .Artistik ve sofistik hareketler yaparak önüne çıkan her türlü engeli aşıyor. Ancak her defasında aşacak diye bir kaide yok tabi. Takıldığı engelin olduğu yerde yeniden doğan bu abimiz oldukça dayanıklı. Kedi gibi 9 canlı mübarek 😀

Vector Full Android Oyunu İşte size konusu oturtulmuş bir oyun. Bu haliyle oldukça seveceğiniz oyunu bir de 2. serisini oynasanız tamamı ile müptelası olacaksınız. Sizler için özenle hem sadece Modsuz Full Apk, Hem de Full ve Mod Apk olarak klasör içinde sunduğumuz bu oyunu aşağıdaki linklere tıklayarak ikisinden birini seçip indirebilirsiniz. Grafik ve işitsel olarak oldukça takdire şayan bu oyunu neden hala denemiyorsunuz?

Adı: Vector Full Apk
Boyut: 90 MB
Sürüm: v1.2.0
Geliştirici: NEKKI
Dosya Türü: Full Ücretsiz / Full + Mod Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 90 MB

Google Play Store