Up the Wall Apk Mod Hile İndir

Up the Wall Android Oyunu Android Çeşitli Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Turbo Chilli tarafından geliştirilmiştir. Bloklar üzerinde belirlenen yolda ilerleyecek ve tuzaklardan kaçmaya çalışacaksınız. Eğer tuzaklardan birine yakalanırsanız neler olabilir ki?

Up the Wall Apk ile yine değişik bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Aslında oyun konusu sonsuz koşu oyunlarına çok benziyor. Ancak bu kez bir araba, bir uçak ya da bir ördek ile ilerleyeceksiniz. Bu durumda koşu niteliğini kaybetmiş oluyor 😀 Size yol gösteren bir asistan var ve eğer ilerlediğiniz takdirde başınıza ne geleceğini gösteriyor. Genellikle virajlarda, yol kıvrımlarında vb yerlerde devreye giren bu asistan, düşmeniz, patlamanız ve benzeri durumları gösteriyor. Yani hala devam edersen bak böyle olur gibisinden bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Kırmızı renkte olan bu asistanı iyi takip edin 🙂 Aksi halde aman maazallah! Her türlü ilerleyebilirsiniz. Sağa ve sola ilerlemek tamam Allah’ın emri de, yol bazı yerlerde dik bir duvar bile olabiliyor. Aslında en zoru gibi görünse de en kolay ilerleme yollarından biridir.

Up the Wall Android Oyunu Konusu esinlenilmiş, ancak oynanış bakımından oldukça özgün ve dikkat çeken bir oyundur. Grafik olarak pikselize bir hali varken ses efektleri de konsepte oldukça uyum sağlamış.

Adı: Up the Wall Apk
Boyut: 52 MB
Sürüm: v1.0.4
Geliştirici: Turbo Chilli
Dosya Türü: Unlocked Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 52 MB

Google Play Store