Tom Clancy’s ShadowBreak Apk  Mod Hile İndir

Tom Clancy’s ShadowBreak Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Ünlü Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Henüz Play’de yayınlanmamıştır. Bu yüzden kararsız çalışabilir gibi bir uyarı verebilir. Siz bu uyarılara aldanış etmeden bizlere güvenerek devam edebilirsiniz.

Gerçek zamanlı bir PvP oyunudur. Keskin nişancı olmayı sevenler ya da eskiden beri bu hayal ile yaşayanlar için benim bir numaralı tavsiyemdir. Tom Clancy’s ShadowBreak Apk ile adından da anlaşılacağı üzere Tom Clancy adlı bir karakteri yönlendireceksiniz. Bu karakter ile keskin nişancı olacak ve bu yeteneğinizi daha da geliştireceksiniz. Siz siz olun sakın nefes kontrolü yapmadan tetiğe dokunmayın. Bu da benim tecrübem. Bundan sonrası içinde bir kaç cümle yazayım bari 😀 Uluslararası bir örgüt gangsterlerini ülkenize salmış ve dört bir yanda kol geziyorlar. Siz bu olanlara bir dur demezseniz buna kimse müdahale etmeyecek. Gücünüzü gösterin ve ülkenizi savunun. Bu akışkan olayda kendinizi kaybetmemek için bir nedene ihtiyacınız yok!

Tom Clancy’s ShadowBreak Android Oyunu ile harika bir PvP deneyimi edindikten sonra kendinize geleceksiniz. Oyunu geliştiren Ubisoft’a teşekkür etmek istiyorum. Çünkü adeta bir simülasyon oyunu edasıyla grafikleri beni tokatlıyor. Bu kadarına pes demekten başka bir şey de yapamıyorum. Elimden bir şey gelmiyor. Üstelik ses ve ses efektleri de kusursuz!

Adı: Tom Clancy’s ShadowBreak Apk
Boyut: 174 MB
Sürüm: v1.0.12
Geliştirici: Ubisoft Entertainment
Dosya Türü: Para/Unlocked Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 174 MB

Google Play Store