This War of Mine Apk Mod Hile Data İndir

This War of Mine Android Oyunu, simülasyon oyunları arasında yer alan 11 bit studios tarafından geliştirilen oldukça beğenilen bir hayatta kalma oyunu. Üstelik oyun 9/10 gibi bir oranla tavsiye edilmekte. Oldukça başarılı olan This War of Mine Apk ile çok önemli bir amacınız var. Kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan insanları kurtarmak. Kontrol ettiğiniz 3 karakter bulunuyor. Bu karakterleri hayatta tutmak için keskin nişancılardan kaçmalısınız. Tabi sadece keskin nişancılarla mücadele etmeyeceksiniz. Gıda eksikliği, hastalıklardan da korunmanız gerekiyor. Ayrıca kurtarılmayı bekleyen insanlara tıbbi ve gıda yardımlarında da bulunabilirsiniz. Onlara kötü bir şey olmaması için sığınaklara götürmeye çalışın. Tehlikeli bölgelerde barınakları iyi koruyun. Dikkatlice düşünüp iyi kararlar vermelisiniz. Birçok insanın hayatı sizin elinizde. Ama birçok insanın yaşaması için birkaç kişiyi feda etmeniz de gerekebilir. Gerçek hayattan esinlenilen bu oyunu gece ve gündüz döngüsüde bulunuyor. Geceleri daha da zorlaşan This War of Mine Apk ile daha dikkatli olmanız gereken anlar olacak. Ses ve grafikleri oldukça iyi olan bu oyunu sıkılmadan oynayacak ve savaş psikolojisini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. This War of Mine Android Oyunu ile sizde hayatta kalmayı başarın ve size ihtiyacı olan insanları kurtarın.

Oyunu cihazınıza indirirken cihazınıza uygun olan .rar indirin ve data dosyasını SD/android/obb dizinine atın eğer dizin yoksa siz oluşturarak atın. daha sonra .apk kurarak oyuna giriş yapabilirsiniz.
Adı: This War of Mine 
Boyut: 500 MB
Sürüm: v1.4.3
Geliştirici: 11 bit studios
Dosya Türü: Kilitleri Açık Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri


This War of Mine – Data

This War of Mine – Data (OBB) – MEGA (450MB)


This War of Mine Kurulumu:

Oyun datasını yukarıdaki linke tıklayarak cihazınıza uygun olanı indirin daha sonra alt taraftaki linklerin her hangi bir tanesinden yine cihazınıza uuygun olan .apk dosyasını indirin ve kurun daha sonra indirmiş olduğunuz Data yı rardan çıkarın ve içinden çıkan klasörü Android/obb dizinine kopyalayın ve daha sonrasında oyunu açmanız yeterli olacaktır.

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 500 MB

Google Play Store