The Sims FreePlay Apk Mod Hile İndir

The Sims FreePlay Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Ünlü geliştirici ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirilmiştir. Oyun içinde gerçek hayattan kesitler yaşayacaksınız ve canlandırmalarda bulunacaksınız.

The Sims FreePlay Apk ile gerçek hayatta ne yapıyorsanız aynısını yapacaksınız. Resim yapacak ya da resminizi yaptıracaksınız. Ya da birine aşık olup ona açılmaya çalışacaksınız. Havuza gidip dilek tutacaksınız ve dileğinizin kabul olması için para atacaksınız. Gerçek hayatta ne yapıyorsanız demiştim. Mesela oyunda kız arkadaşınızla ya da erkek arkadaşınızla öpüşeceksiniz. Aşk yaşayacaksınız. Zaten ana konusu aşk olan bir oyun. Sadece absürt olmasın diye aşkın arasına bir kaç parça bir şey eklemişler. Hayallerinizdeki evliliği yapacak ve çoluk çocuğa karışacaksınız. Bunların haricinde oyunumuz ile ilgili bir kaç ince nokta var. Bunlardan başlıcası Android 5.0 ve Üzeri işletim sistemleri ile uyumlu olması. Bunu özellikle makalede de hatırlatmak istedim. Kalıcı İnternet bağlantısı da gerektirdiğini söyledikten sonra devam edebiliriz.

The Sims FreePlay Android Oyunu bildiğiniz gerçek hayat simülatörü gibi bir şey. Gerçek hayatta ne yapıyorsanız bu oyunda da aynısını yapıyorsunuz. Evlenip rüyanızdaki ya da hayallerinizi süsleyen bir yaşama kavuşmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu noktadan sonra oyun içi değerlendirmelere geçelim istiyorum. Zaten bir simülatör oyunu olan bu oyunda grafiklerden bahsetmek ayıp kaçar. Gerçi günümüzde simülasyon adı altında bir sürü küçük oyun piyasaya sürülüyor ama 😀 Üstelik Siz evlenince maddi sıkıntı çekmeyin diye para hileli 😀 Son olarak ses ve ses efektleri de güzel deyip kestirip atıyorum.

Adı: The Sims FreePlay Apk
Boyut: 27.1 MB
Sürüm: v5.28.2
Geliştirici: ELECTRONIC ARTS
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 27.1 MB

Google Play Store