tap-titans-img2

Tap Titans 2 Apk Mod Hile İndir

Tap Titans, Android platformu için geliştirilen en iyi oyunlardan biridir. Dünyayı ele geçirmeye çalışan titanlara karşı bir mücadeleye var mısınız? Evet dediğinizi duyar gibiyim. O zaman haydi üst düzey silahlarınızın ve savaş yeteneklerinizin olduğu taktiklerin tükenmediği diğer boyuta geçelim ve başlayalım. Oyun bir RPG yani rol oyunudur.

Tap Titans oyununda, Kılıç ustası Usta Titans, git gide daha da tehlikeli bir hal alan ordusu ile dünyaya geliyor ve savaş tüm hızıyla ilerliyor. Bir kahramana ihtiyaç var ve bu sensin.
Savaşta yanınızda başka kahramanlar ve korkusuz ve sadık hayvanlar da olacak. Çünkü sizin Usta Titans‘ın saldırılarını geri çevirmenize onlar da yardım edecek. Tap Titans, çizimi elle yapılan çeşitli bölümlerde 120 yeni Titan karakterini alt et!

Yapımcılığını Game Hive Corporation şirketinin üstlendiği ve üstlendiği gibi de başarılı olan bu oyunu kesinlikle denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Bizi takip etmeye devam edin 😉 Güncellenen bu sürümünde de yine ilk günkü heyecanının üzerine ekleyerek ilerlemeye devam etmiştir 😉

tap-titans-2-img5

tap-titans-2-img3

tap-titans-2-img4

Adı: Tap Titans 2
Boyut: 126 Mb
Sürüm: v1.7.0
Geliştirici: Game Hive Corporation
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Önceki sürümler

Tap Titans 2 Apk v1.6.3(Yandex.disk)(126 MB)

Yeni sürüm ile gelen yenilikler:


*Günlük ödüller artırıldı
*Sessiz Mart sahnesi hemen hemen her turnuvanın girişine eklendi
*Daha yükseğe sıçramak mümkün!


Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 126 MB

Google Play Store