Tank Shooting Attack 2 Apk Mod Hile İndir

Tank Shooting Attack 2 Android Oyunu Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. GemGames tarafından geliştirilmiştir. Tank oyunu olması diğerleriyle aynı olduğu anlamına gelmiyor tabi. Özgün konusu ve dikkat çeken diğer unsurları göz önünde bulundurulursa oyun mükemmel.

Tank Shooting Attack 2 Apk hayranları için özel olarak hazırlanmış bir bölümdür. Tank Shooting Attack oyunun 2. bölümü ilk bölümü kadar heyecanlı ve bir o kadar atraksiyon zenginidir. Tank ile havalı bir şekilde düşmanlarınızın korkulu rüyaları olabilirsiniz. İnternet olmadan bile oynayabileceğiniz bir oyun olması bu oyunun artısıdır. Tanklarınızı istediğiniz takdirde yükseltebilirsiniz. Ancak bu yükseltme işlemi sırası ile gerçekleşecektir. Yani bir bölüm bitirdiğinizde yeni bir yükseltmenin kilidini açacaksınız. Bu şekilde oyunun zevki daha da artıyor tabi. Hem böylece yalnızca savaşmak için değil, aynı zamanda da bazı şeylerin sahibi olmak için oynuyorsunuz.

Tank Shooting Attack 2 Android Oyunu Oyun konusu, görsellik ve işitsellik bakımından oldukça ön planda bir oyundur. Grafik olarak ne kadar değer verdiklerini oyunu indirince anlayacaksınız. İşitsel olarak da oldukça detaylı olan bu oyunda tankı ateşlediğinizde çıkan o sesi duymanız gerekir. Yalnız özel istirhamım kulaklık ile oynayın.

Adı: Tank Shooting Attack 2 Apk
Boyut: 51 MB
Sürüm: v2.1.0
Geliştirici: GemGames
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 51 MB

Google Play Store