Tallowmere Apk Mod Hile İndir

Tallowmere Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Chris McFarland tarafından geliştirilmektedir. Atari tarzında bir oyundur. Android Markette 3,59 TL ücretle satılmaktadır. Bir zamanların klasik efsanelerinden olan bu oyunda oldukça eğlenceli vakit geçireceğiniz kesin. 2 boyutlu aksiyon oyunu olması ile çelişen görüntüsüne aldanmayın. Aslında aksiyonun dibine vuracağınız bir oyundur. Her bölüm gittikçe zorlaşıyor. Sizin bir planınız var mı?

Tallowmere Apk ile piksel bir dünya içinde karşınıza çıkacak olan kötülere meydan okuyacaksınız. Meydan okuyacaksınız ancak bunu nasıl yapacaksınız? Hemen detaylara inelim. Düşman saldırılarından korunmanız için öncelikle kalkan kullanmanız gerekmektedir. Doğru zamanlamada kalkanı indirin ve fırsatta ateş edip düşmanlarınızı vurun. Bu oyunun tuhaf ama güzel bir huyu var. Siz düşmanlarla temas kurduğunuzda size isabet eden mermiler ya da başka şeyler canınızdan bir parça götürürken öldürdüğünüz her düşmanın canı da size dönüyor.

Tallowmere Android Oyunu her türlü imkanın sunulduğu bu oyunda biz size bir de para hilesi imkanı sunuyoruz. Neden? Çünkü parasızlık çok kötü bir şey 😀 Tadınız çıkarabilmeniz için hemen hemen elimizden gelen imkanı sunmaya çalıştık. İyi oyunlar.

Adı: Tallowmere Apk
Boyut: 66 MB
Sürüm: v345.4
Geliştirici: Chris McFarland
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri

Android Sürümü: 4.4 ve üzeri

Dosya Boyutu: 66 MB

Google Play Store