Sword Art Online Memory Defrag Apk Mod Hile İndir

Sword Art Online Memory Defrag Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. BANDAI NAMCO Entertainment Inc. tarafından geliştirilmektedir. Bu kez de karşınıza aksiyon oyunu olduğunu iddia eden bir rol oyunu ile çıktık. Bakalım bunu beğenecek misiniz? Japonya’da televizyon hikayesi olarak bilinen bu oyun şimdi de Androidde dünyaya sunulmaktadır.

Sword Art Online Memory Defrag Apk Japon eli değmiş bir oyundur. Japonların yaptığı her şeye her zaman için saygım sonsuzdur. Rol Oyunlarını da aynı saygı ile karşılarım. Ancak Çinliler bunu yapmasın. Bu oyun Japon bir geliştirici tarafından geliştirilmişti. Aynı şirketin Amerika ve Avrupa kolları da mevcuttur. Adamlar harbi köklü girmişler bu işe. Helal olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden 😀

Sword Art Online Memory Defrag Android Oyunu Grafikleri ile, karakterleri ile ve diğer yönleri ile kullanıcılarını büyülemektedir. Üstelik işitsel yönüyle de gayet başarılı olduğunu oyun içindeki ses ve ses efektleri ile belli eden ve hatta üzerine basan bir oyundur.

Adı: Sword Art Online Memory Defrag Apk
Boyut: 22,2 MB
Sürüm: v1.15.2
Geliştirici: BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Dosya Türü: Tanrı Modu, Sınırsız Para ve Yüksek Atak Gücü Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 22,2 MB

Google Play Store