subway-surfers-img2

Subway Surfers Washington Apk Mod Hile İndir

Subway Surfers Android Oyunu Android Arcade Oyunları Kategorisinde yer almaktadır. Şu anda 1.000.000.000 indirmeye ulaşmıştır. 25.000.000’dan fazla kullanıcı tarafından 4.5 yıldıza layık görülen bir oyundur. Android platformları için bana göre en eğlenceli oyunlarından birisidir.

Subway Surfers Apk ile aynasızlardan durmadan kaçmanız gerekmekte tabi tren istasyonun da olduğunuz için karşınızdan trenler gelecek onların altında kalmamanız gerekmektedir. Ya da başka bir deyişle karşınıza çıkacak engellerden kaçınmanız gerekir. Sadece tren ve benzeri engeller değil sizi rahatsız edecek olan engeller. Ayrıca karşınıza çıkan ödülleri de toplayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Biraz doping hiç fena olmaz hem.En azından biraz arkanızdaki ile aranızı açarsınız. Eğer yakalanırsam ne olur diyorsanız hemen söyleyeyim; tutuklanırsınız.

Subway Surfers Android Oyunu konusu ve oynanışı ile mükemmelliği yakalanmış bir oyundur. Her yaşa hitap edebilmekte. Benim şahit olduğum en yüksek oyuncu yaşı 41 😀 Oyunu oynayan en yaşlı kişiyi merak ediyorum doğrusu. Siz de hemen bunca kalabalığın içine dalarak bu macerayı yaşamak istemez misiniz?

subway-surfers-img3

Adı: Subway Surfers Washington
Boyut: 65 MB
Sürüm: v1.74.0
Geliştirici: Kiloo
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 65 MB

Google Play Store