Star Realms Apk Mod Hile İndir

Star Realms Android Oyunu Android Kağıt Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bu kategoride hiç oyun eklemedik desek yeridir. Geliştiriciler taktı kafayı aksiyona, unuttular zeka ve masa oyunlarını. 323.574 kişi cihazına yüklüyor ve toplamda 11.000 kişi 4 yıldız oy veriyor? Sizce de güzel değil mi?

Star Realms Apk aslında Hit bir film olan Deckbuilding serisinin Android versiyonudur. Filmden önceki halini merak edenlere de bir kitap olduğundan bahsetmiş olalım. Star Realms okuyucuları için sınama oyunu olmuştur bence. Bakalım ne kadar sahip çıkacaklar ve nöbeti tutacaklar 😉 Her seviyede ayrı bir lezzet sizleri beklemektedir. Sanat falan hikaye. Bu oyunu oynadıktan sonra bir başyapıt olduğunu bile düşünebilirsiniz 😀 Bu arada Play’de oyun ile ilgili yorumlara bakmayı unutmayın bir tane bile kötü yorum olmaz mı? Ama olmamış ve bu tesadüf değil! Biraz strateji ile kağıt oyununa hiç kimse karşı koyamaz 😉

Star Realms Android Oyunu grafik ve sesler olarak oldukça ileri seviyede olan bir oyundur. Oynanış bakımından yine ön plana çıkan bu oyun hakkında pek fazla söze gerek yok aslında. Ancak biz yine de adettendir diyerek saçmalaya saçmalaya buraya kadar geldik 😀 İyi oyunlar arkadaşlar.

Adı: Star Realms Apk
Boyut: 205 MB
Sürüm: v4.170621.76
Geliştirici: White Wizard Games
Dosya Türü: .rar(Unlocked Hileli Apk+OBB)
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 205 MB

Google Play Store