Soccer Star 2017 Top Leagues Apk Mod Hile İndir

Soccer Star 2017 Top Leagues Android Oyunu Android Spor Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Genera Games Tarafından geliştirilmiştir. Futbol kahramanlarının neredeyse tümünü barındıran bir futbol oyunudur. Geleceğin futbolcusu olma teklifinde bulunan Genera Games’in bu teklifine kimler olumlu cevap verecek bakalım.

Soccer Star 2017 Top Leagues Apk Bu sezonun futbol yıldızı olmak ister misiniz? İnanılmaz hareketler, mükemmel şutlar ve goller ve daha fazlası için android cihazınızı elinize almanız yeterlidir. İster gerçek takımlar arası maç yapın, isterseniz de antrenman. Liderlik tablosunda gözünüz varsa eğer o da zor değil. Tüm futbol yeteneklerinizi sergileyin ve en güzel futbolu oynadığınızda doğal olarak liderlik tablosuna adınızı yazdıracaksınız. Her sezonun efsanesi olmayı başarabilecek misiniz?

Soccer Star 2017 Top Leagues Android Oyunu Türkçe dil desteği vardır.Hayatta hiç bir şeyin zor olmadığını kanıtlayın .Belki de gerçekte futbol adına hiç bir şey bilmiyorsunuz. Yeteneğiniz yok. Ancak bu oyunda bunların hiç birine zaten gerek yok 😀 Sadece oyunu açın ve oynamaya başlayın. Bu yeter 😀 Bizlere yorumlarınız ile düşüncelerinizi bildirirseniz memnun kalırız 🙂

Adı: Soccer Star 2017 Top Leagues Apk
Boyut: 84 MB
Sürüm: v0.3.19
Geliştirici: Genera Games
Dosya Türü: Sınırsız Gems Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 84 MB

Google Play Store