Snoopy Pop Apk  Mod Hile İndir

Snoopy Pop Android Oyunu Android Bulmaca Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Jam City Inc. tarafından geliştirilen bu oyunda sizleri bir nostalji beklemektedir. Snoopy Dog adlı çizgi diziyi bilmeyen varsa parmak kaldırsın onlara anlatmayayım.

Snoopy Pop Apk Böylesine sevilen bir karakter android cihazımıza gelmiş hoş gelmiş. Baloncuklarla ilgili oyunlara yabancı değilsiniz. Bu oyun da onlardan biri. Birbirinin aynısı olan baloncukları vuruyorsunuz puan falan kazanıyorsunuz. Ellerinize sağlık ne güzel oynadınız. Tek farkı, topları ya da baloncukları bir makinenin değil Snoopy Dog adlı sevimli karakterin atıyor olmasıdır. 80 belki de daha fazla seviyeler sizleri bekliyor. Orijinal müzik özelliği var, sonraa ha bir de yeni mahalleler keşfedeceksiniz. Google Play abimiz öyle dedi.

Snoopy Pop Android Oyunu grafik bakımından ele aldığımız takdirde bırakamayacağımız türdendir. Çünkü aynı orijinallik birebir duruyor. Çizgi kahraman zamanında nasılsa şimdi de öyle. En fazla bu kadar olurdu. Ağlamak istiyorum sayın takipçiler 🙁 Sizlere iyi eğlenceler.. 😉

Adı: Snoopy Pop Apk
Boyut: 56,1 MB
Sürüm: v1.7.15
Geliştirici: Jam City Inc.
Dosya Türü: Para ve çeşitli hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 56,1 MB

Google Play Store