SMERSH Apk Mod Hile İndir

SMERSH Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Ruaz.404 tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de 89 Kuruş ücretle satılmaktadır. Oyun hikayesi Rusya Federasyonunda geçmektedir. Siz de doğal olarak bir Rus Askerini canlandıracaksınız. Modern dünyanın savaş tekniğini üzerinizde barındırdığınızı unutmayınız.

Poyavilsya virüsü için alınan önlemler ve tedbirler hiç bir işe yaramadı. SMERSH Apk Tüm ülkeye hızla yayılan bir virüs hızla aynı işine devam ediyor. Kaç para teklif etmişler acaba 😀 Sokakta, Çatıda, Şehir merkezinde ya da istediğiniz her yerde. Sizin elinizde olan kontrollerin arasında yer ve mevki de var. Crysis gibi düşünün size bir üstten komut geliyor ve siz o komuta uyarak gerçekleştiriyorsunuz. Gideceğiniz yeri, yapacağınız işi ve diğer detayları söyleyerek sizi yönlendiriyor.

SMERSH Android Oyunu insanlık dışı deneylerin Rusya Federasyonu’nda doğurduğu sonuçları konu alan bir oyundur. Çeşitli hastaneler ve tıp merkezleri bu sorunu giderebileceklerini iddia ediyorlar. Ancak pek güvenmemekte de fayda var. Sonuçta ticari amaçlar güdüp gütmediklerini bilmiyorsunuz.

Adı: SMERSH Apk
Boyut: 379 MB
Sürüm: v14
Geliştirici: Ruaz.404
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 379 MB

Google Play Store