Slugterra Slug it Out 2 Apk Mod Hile İndir

Slugterra Slug it Out 2 Android Oyunu Android Bulmaca Oyunları kategorisinde yer almaktadır. DHX Media Interactive tarafından geliştirilmiştir. Hem bulmaca hem de aksiyon oyunları kategorisine hitap eden nadir oyunlardan biri. Bu ikisinin birleşimine biz aslında strateji oyunları diyoruz. Ancak geliştirici stratejinin içini açıp resmen bileşenlerine ayırmış.

Slugterra Slug it Out 2 Apk Bulmacaları çözerek ilerlemeyi hedef alan bir oyun konusuna sahiptir. Bulmacaları çözebilirseniz sonraki adıma geçiyorsunuz. Bu sayede savaşmaya hak kazanmış oluyorsunuz. Daha büyük savaş, daha büyük patronlar! Artık el yükseldi ve sizin işiniz de zorlaştı. Bu da demek oluyor ki daha dikkatli olacaksınız. Dikkatli davranırsanız işiniz kolay olacaktır. Çünkü karşınıza daha uyanık ya da daha tehlikeli bir düşman çıkabilir. Oyunun ana kahramanları sülüklerdir. 😀

Slugterra Slug it Out 2 Android Oyunu sülüklerin dünyasına giriş yapın ve nasıl bir hayat sürdüklerine bakın. Onları bekleyen tehditleri görün ve onlar gibi davranıp o tehditlere önlemler alın. Progressive bir oyun akımı olan bu tür oyunları artık daha sık göreceğimiz kesin. Siz de şimdiden denemeye ne dersiniz. Ayrıca düşünceleriniz bizim için önemli. Yorumlar ile bizimle düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Adı: Slugterra Slug it Out 2 Apk
Boyut: 100 MB
Sürüm: v1.4.0
Geliştirici: DHX Media Interactive
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: Cihaza göre değişir

Android Sürümü: Cihaza göre değişir

Dosya Boyutu: 100 MB

Google Play Store