Six-Guns Gang Showdown Apk Mod Hile İndir

Six-Guns Gang Showdown Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Oyunda neler yapacağınızı size anlatacağım ancak öncesinde yine ön bilgi 😀 Oyun ünlü geliştirici Gameloft tarafından geliştirilmiştir. 50.000.000 indirmeye yaklaşan oyunda bambaşka bir dünyada vahşi batının karanlık ve bir o kadar da korkunç yüzü ile yüzleşeceksiniz.

Six-Guns Gang Showdown Apk ile bir kale yükseltme oyunu içinde olduğunuzu hiç fark etmeyeceksiniz. Çünkü standart kale yükseltme oyunu olduğunu sadece kalenizin göründüğü yerdeki sahneler gelince anlıyorsunuz. Günümüz aksiyonlarına o kadar entegre olmuş ki neredeyse hiç belli değil. Oyunda kötülüklere karşı da mücadele edebilirsiniz, diğer kovboylara meydan da okuyabilirsiniz. Hepsi size kalmış. Silahlarınızı kuşanın ve efsane kovboy savaşlarına başlayın. En hızlı silah çeken kim ise o kazansın mı desek? 😀 Oyunu kurmak için çeşitli bilgiler ile konuyu yavaştan kapatalım.

Six-Guns Gang Showdown Android Oyunu kurulumu için, OBB dosyasını içinden çıkan com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörüne kopyalayın. Hileli Apk Dosyasının kurulumunu da tamamladıktan sonra işiniz kalmadı. Diğer taraftan grafik olarak oldukça iyi bir oyun ile karşı karşıyayız. Sesleri de gayet güzel

Adı: Six-Guns Gang Showdown Apk
Boyut: 740 MB
Sürüm: v2.9.0h
Geliştirici: Gameloft
Dosya Türü: .rar(Para Hileli Apk+OBB)
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 740 MB

Google Play Store