Shadow fight 3 Apk Mod Hile İndir

Shadow fight 3 Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları Kategorisinde yer almaktadır. Henüz Google Play’de yayınlanmamış olup sizlere tarafımızca sunulmaktadır. Popüler Shadow Fight serisinin devamı olarak yolda geliyor. Tabi bazıları için. Siz şu anda şanslı kişiler olarak artık bu oyuna sahipsiniz.

Shadow fight 3 Apk ile Aksiyon Oyunları kategorisinin en iyisi olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Yeteneklerinizi kısıtlama olmaksızın kanıtlayabilecek ve oyunun size tanıdığı her şeyi sınırları zorlayabileceksiniz. Bu seride yeni savaşlar, yeni maceralar ve yeni kahramanlar eklendi. Bilmeyenler de varsa yeniden anlatayım. 2 boyutlu bir oyundur. Ninja kahramanları, onların yeteneklerini ve başlarından geçen her türlü aksiyonik olayı konu alan bir oyundur. Sürükleyiciliğiyle ön planda olan bu oyuna Google Play Store takipçilerinden önce sahip olabileceksiniz.

Bahsettiğimiz üzere Shadow fight 3 Android Oyunu 2 boyutlu bir oyundur. Ancak  bu demek olmuyor ki düşük grafikler söz konusu. Tam tersine olabileceğin en iyisi ile karşımızda bir oyun. Takipçileri ve kullanıcıları bilir. Bundan önceki serisi olan Shadow Fight 2 karakterleri karanlıktı. Yani yüzleri ve bedenleri belli olmuyordu. Ancak bu kez her şey apaçık ortada 🙂

Adı: Shadow Fight 3 Apk
Boyut: 341 MB
Sürüm: v1.1.6335
Geliştirici: NEKKI
Dosya Türü: Rar (Para Hileli Apk)
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri

Android Sürümü: 3.2 ve üzeri

Dosya Boyutu: 341 MB

Google Play Store