Run & Gun BANDITOS Apk Mod Hile İndir

Run & Gun Haydutlar Android Oyunu Android Aksiyon Oyun Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Ludus Studio tarafından geliştirilmiştir. Durduk yere arkadaşlarınız ile oyun oynarken başınıza gelebilecek en kötü şey hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlarınız ile bir kağıt oyunu oynuyorsunuz. O esnada sizin altın mahzeninizde bir aksilik meydana geliyor. Nasıl sızdıysa iki haydut sizin mahzeninize sızıyor. Mahzeninizden alabildiği kadar altın alıp kaçıyor ve dışarıda bekleyen arabayla topukluyorlar. Görev asıl şimdi başlıyor. El arabasıyla kaçan haydutları yakalamak için tabana kuvvet koşacaksınız. Subway Surfers tarzı sonsuz koşu oyunu diyebiliriz ki zaten öyle. Yani uzun lafın kısası Run & Gun Haydutlar Apk gayet özgün bir konu ancak bilindik bir tarz 😉

Run & Gun Haydutlar Android Oyunu sadece kovalamaca olarak değil, ayrıca silah da sıkabiliyorsunuz. Arkalarından atın bakalım tutturabilecek misiniz? Eğer nişanı doğru alırsanız şansınız elbette yüksek olur 😀 Sizden çalınanların peşine düşün, diğer oyuncularla yarışın, ve oyun dünyasının en iyisi olmak için mücadele verin!

Adı: Run & Gun Haydutlar Apk
Boyut: 43 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: Ludus Studio
Dosya Türü: Para ve Unlocked Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Dosya Boyutu: 43 MB

Google Play Store