Rise of Darkness Apk Mod Hile Data İndir

Rise of Darkness Android Oyunu Android Rol Oyunları Kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. SuperNova Game tarafından geliştirilen bu oyunda 3 boyutlu yeni bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Karakterinizi seçip farklı yaratıklara karşı savaşacağınız bu dünyada yalnız değilsiniz.

Rise of Darkness Apk ile karakter seçiminizi yaptıktan sonra özelleştirmelerini istediğiniz gibi yaparak savaşa katılacaksınız. Geliştirdiğiniz kadar savaş gücü ve savaştığınız kadar da para alacaksınız. Bu savaşlarda yalnız değilsiniz demiştim. Bu ne anlama geliyor? Hemen açıklayalım; farklı yaratıklara karşı savaşacağınız bu dünyada bir takım kurabilir ve bu takım ile eş zamanlı hareket ederek daha hızlı ve kolay şekilde savaşları kazanabilirsiniz. İsterseniz 2 ila 10 kişi aralıklarında bir takım kurun, isterseniz de bir ordu kurun. Hiç fark etmez, siz orada olun ve kimin daha iyi olduğunu gösterin.

Rise of Darkness Android Oyunu kesinlikle denenmesi gereken bir Android Rol Oyunudur. HD grafik özelliklerine yakın bir grafiğe sahip olması ile birleşen 3 boyut özelliği ile vazgeçilmez bir hal almaktadır. Ses ve ses efektleri konusunda olabildiğince harika bir sunum yapılmış. Darısı diğer oyunların başına 😀

Adı: Rise of Darkness Apk
Boyut: 194 MB
Sürüm: v1.2.98624
Geliştirici: SuperNova Game
Dosya Türü: .rar (Hileli Apk + OBB)
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 194 MB

Google Play Store