Real Racing 3 Apk Mod Hile İndir

Real Racing 3 Android Oyunu Android Yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. ELECTRONIC ARTS adlı geliştiricinin ne kadar ünlü olduğunu hatırlatmama gerek yoktur umarım. Dünya genelinde bu kadar işinin ehli bir geliştirici tanımam. Bu kez güncellenen oyunda ne gibi değişiklikler yapıldığına inanamayacaksınız. Yeni sürümde sınırsızlık hakim! Neredeyse oyun ile oyun oynadık 😀 Tüm kilitleri açılmış ve daha nice yenilikler eklenmiş oyunu beğeneceğinizden hiç şüphem yok!

Hız, yarış ve modifiyeli araba tutkunları için geliştirilen bu oyunda yapacaklarınızın sınırlarını zorlamanıza yardımcı olduk. Real Racing 3 Apk Arabanızı seçmeniz ve yarışa başlamanız yeterli olacaktır gerisini zaten oyunun akışına bırakacaksınız. Tüm rakiplerinizi geçin ve her yarışın galibi sizler olun ister yan yan isterseniz sür’atlice seçim karar sizin ne demişler şoförün işine karışılmaz bu oyunda şoför de siz olacaksınız. Bir çok araba firmasının arabalarının bulunduğu bu oyunda sizin favori aracınız hangisi olacak? 🙂 Dış modifiye iç modifiye performans arttırma gibi bir çok şeyi yapabildiğiniz Real Racing 3 Apk ile oldukça eğleneceksiniz diye düşünüyorum.

Güncellenen ve sunduğumuz APK’nın içinde;
#Sınırsız Altın
#Sınırsız Para
#Antiban
#Tüm arabaların kilidi açıldı
#Tüm boyaların kilidi açıldı
#Tüm Lastiklerin kilidi açıldı
#Tüm jantların kilidi açıldı
#Tüm parçaların kilidi açıldı
#Tüm katmanların kilidi açıldı
#Tüm Etkinliklerin kilidi açıldı
Artık Real Racing 3 Android Oyunu daha da zevkli hale getirildiğine göre bizim görevimiz bitti. Şimdi görevleri yerine getirme sırası sizde 😉

Ardından hemen size oyunun en çok hoşuma giden yanlarından bahsedeyim. Artık biliyorsunuzdur ben bir oyunda görsellik ve işitselliğe çok önem veriyorum. Bu oyunda da aradığım her şey var. Örneğin bir yarış sonrası tekrarını izliyorsunuz. O tekrar sırasında eğer araba kameranın yanından geçerse, kameranın sallanışını görebilirsiniz. Adamlar gerçek hayatta rüzgar etkeni olduğunu unutmamış ve bunu efekt olarak oyuna eklemiş. Ne diyeyim helal olsun! Ayrıca kokpit kamerasında oynarken dikkat edin: sürücü vitesi değiştirmek için elini vites topuzuna erken atıyor ve vitesi değiştirdikten sonra da aynı gerçekçilik ile elini direksiyona götürüyor. Tıpkı gerçek hayattaki gibi. Diğer oyunlarda ise utanmasalar vites mekanik olarak değiştikten sonra elini vitese götürecek 😀 Hatta bazılarında bu gerçekçilik yok bile! Bu da benim dikkatimi çekti. Size iyi oyunlar dilerim. böyle bir oyuna sahip olduğunuz için çok şanslısınız..

real-racing-3-img6
real-racing-3-img3
real-racing-3-img5
real-racing-3-img4

Adı: Real Racing 3 Apk
Boyut: 54,7 MB
Sürüm: v5.4.0
Geliştirici: ELECTRONIC ARTS
Dosya Türü: Çeşitli ve Bol Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri


Önceki Sürümler:

Real Racing 3 Apk v5.1.0 (((Hileli Apk))) Yandex.disk 53MB

Yeni sürüm alt tarafta

Yeni Sürüm ile gelen yenilikler:

Real Racing 3 oyununda artık yıldız araç Mazda 787B!

*Koenigsegg One serisini yükseltebilme.
*RennSport yeniden dizayn edilen Porsche 911 RSR kazanma şansı
*Scuderia Ferrari Şampiyonası’nda Retro Rivals ve Stingray Evolution ile oynama şansı
*Win the serisinde Jaguar XJR-9, Porsche 962C ve Caterham Seven kazanma şansı

Ayrıca oyun içindeki tüm haberleri Real Racing TV’den takip edebilirsiniz..

Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Dosya Boyutu: 54,7 MB

Google Play Store