Quell Memento+ Apk Mod Hile İndir

Quell Memento+ Android Oyunu Android Bulmaca Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Google Play Store’da 10,99 TL ücretle satılmakta iken sizlere şu anda ücretsiz ve mod apk imkanı sunmaktayız. FallenTreeGames tarafından geliştirilmiştir. Şimdi oyunu biraz daha yakından inceleyerek sizlere anlatımda bulunacağım.

Quell Memento+ Apk ile Bulmaca Oyunlarının en güzel halini keşfedeceksiniz. Şimdi diyorsunuz ki siz de her oyunu övüyorsunuz. Emin olun sizlere filtreden geçirip de övüyoruz 😉 Hemen devam edelim. Yoğun dikkat ve konsantre gerektiren bir oyun olduğunun altını çizmeliyim. Oyunun aşağıda vermiş olduğumuz videosunu incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Üst düzey zeka gerektiren bir çok oyunla karşılaştım ancak itiraf ediyorum bu en iyisiydi 😀 Diğer yandan oyuna renk katmak amacıyla içerikte küçük oyunlar da eklenmiş. Biz de biraz hile katarak sizinle paylaştık ki tadı yerine gelsin. Soru cevaplı bulmacalar cevabını bilmeseniz bile bundan daha avantajlı. Ancak bu öyle değil. Özel beceri istiyor sanki biraz 😉

Quell Memento+ Android Oyunu Siz değerli takipçilerimize özel şu anda hem ücretsiz hem de hileli olarak karşınıza çıkardık. Gittikçe zorlaşan özel seviyelerin tadını çıkarmak için başka şansınız olmayabilir. İyi değerlendirseniz sizin adınıza iyi olur. Bulmaca severlerin neredeyse tüm beklentilerini karşılayan bu oyunu hemen şimdi indirin!

Adı: Quell Memento+ Apk
Boyut: 98 MB
Sürüm: v1.12
Geliştirici: FallenTreeGames
Dosya Türü: Full Ücretsiz ve Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 98 MB

Google Play Store