Tüm zamanların en iyi bilinen Battle Royale oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battle Grounds, mobil versiyonu ile telefon kullanıcılarına ulaşıyor. Onlarca oyuncunun aynı adada birbiriyle savaştığı çok eğlenceli bir oyun. Gelmiş geçmiş en çok satanlardan olan bu oyunu PUBG Mobile indir linkine tıklayarak yükleyebilirsiniz. Milyonlarca aktif kullanıcısı olan bu oyunu bir asla denemeden geçmeyin. Çok bağımlılık yapıcı bir yapısı olduğu için oldukça eğleneceksiniz.

PUBG Mobil APK

pubg apk

Tıpkı Stracraft sayesinde DOTA tarzı oyunların çıkması gibi, PUBG de belirli bir birikimin olgunlaşmış hâlidir. Bir adada rastgele yerlere paraşütle inen oyuncuların etraflarından ekipman toplayarak ölümüne savaştığı en ünlü Battle Royale oyunu dersek abartmış olmayız. Hemen beklemeden oyunu indirmek için sitemizdeki PUBG indir linkine tıklayabilirsiniz.  Oynarken aşırı zevk alma garantili bu oyunu eğer denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz. Boşuna editörün seçimi olmadığını her an kanıtlamaya hazır.

PUBG Mobile Hile 2020 İndir

blank

Tabi ki bir oyun ne kadar popüler olursa içinde hile kullanan oyuncular görmek de o kadar olası. Ancak bütün bu hileli oyuncuların çok geçmeden banlandığını da sık sık biliyoruz. O yüzden size önerimiz oyunu PUBG mobil indir linkimize tıklayarak hilesiz bir şekilde oynamak. Hem kendinizin hem de kendi oyun zevkinizin içine etmeyerek oynamak gibisi yok. Herhangi bir banlanma ve ilerlemenizi kaybetme durumu olmaması da cabası.

Dosya Boyutu: 519MBMB

Google Play Store