Power Rangers Legacy Wars Apk Mod Hile İndir

Power Rangers Legacy Wars Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur. nWay Inc. tarafından geliştirilmiştir. Geliştiricinin henüz yeni yayınladığı bu oyun resmen patlayıp gitmiş ve sınıfının neredeyse en tercih edilen oyunu olmayı başarmıştır. Online ve Offline olarak iki oyun modu ile de heyecanın doruklarına çıkabilirsiniz.

Gerçek zamanda gerçek oyuncularla savaşma fırsatını elinize veren bir başka oyun olma unvanını eline almış durumdadır. Power Rangers Legacy Wars Apk ile heyecan yaşayacağınızı birinci paragrafta vermiştim. Bunu neye dayanarak söylediğimi merak ediyorsanız eğer; muhteşem üstü ya da harika ötesi şeklinde tabir edebileceğim konsolu, kalitesi ve grafiği görerek söyledim. Bir takım ya da ekip oluşturma imkanı ie daha da zevk ve ego tatmin edeceğiniz bir oyun olmuştur. Kazandıkça güçleneceğiniz güçlendikçe kazanacağınız bir oyundur. Böylesine bir döngü üzerine kurulmuş bir oyundan daha ne beklenir ki? Siz değerli takipçilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılayan bu oyun için daha fazla söze gerek olmadığını düşünerek sonuç kısmının paragrafını yazmaya başlıyorum.

Power Rangers Legacy Wars Android Oyunu ilk olarak değerlendirilecek şimdi 😀 Öncelikle grafik olarak değerlendirelim: harika grafiklere sahip. Neredeyse HD bir oyun. Kıl payı kurtarmış. Bir zamanların deyimi ile “TEĞET GEÇTİ” 😀 Diğer yandan ses ve ses efektler olarak gayet güzel. En dikkat çekici kısmı ise; abartı ve tırmalayıcı hiç bir ses yok oyunda. Tüm bunları size anlattıktan sonra sizi resimlerle bırakır; büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim 😀 😀 😀

Adı: Power Rangers Legacy Wars Apk
Boyut: 59 MB
Sürüm: v1.1.0
Geliştirici: nWay Inc.
Dosya Türü: (Şimdilik) Hilesiz Apk
Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 59 MB

Google Play Store