PIT STOP RACING MANAGER Apk Mod Hile İndir

PIT STOP RACING MANAGER Android Oyunu Android Yarış Oyunları kategorisinde yer almaktadır. GABANGMAN STUDIO tarafından geliştirilmiştir. Karikatür tarzı oyun ile yeni bir benzersiz yarış oyunu deneyimi yaşayacaksınız. NASCAR araba rekabetinin tam içine düşmek ister misiniz?

PIT STOP RACING MANAGER Apk Amerika Birleşik Devletleri içerisinde en popüler 2. Motor Sporları dalıdır. Çeşitli yarış stilleri ile bir sürü araba seçeneği arasında kaybolup kendinizi bulduğunuzda da yarışın tam ortasında uyanmış olacaksınız. Resmi NASCAR turnuvası yalnızca ABD’de değil aynı zamanda oyun içinde de yapılmaktadır. Yani sanal pilotlar arasında şampiyon olup adınızı dünyaya duyurmanız an meselesi. Zafer her zaman için tatlı ve heyecan verici bir duygudur. Bu duyguyu yaşamak için ise; oyuna giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ha oldu olmadı, gayri yarışı da kazanırsanız Aynı anda: Altın, Gümüş ve Bronz madalyayı da kazanabilirsiniz.

PIT STOP RACING MANAGER Android Oyunu Amerika Birleşik Devletleri sınırlarını aşmış ve artık tüm dünyada bilinen ünlü NASCAR Yarış pistinde geçen bir oyundur. Prestijinizi geliştirmeli ve deneyiminizi artırmalısınız. 

Adı: PIT STOP RACING MANAGER Apk
Boyut: 75 MB
Sürüm: v1.1.0
Geliştirici: GABANGMAN STUDIO
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 75 MB

Google Play Store