Photo Lab Picture Editor FX Apk Mod İndir

Photo Lab Picture Editor FX Android Uygulaması bir fotoğrafçılık programıdır. VicMan LLC tarafından geliştirilmiştir. Android Fotoğrafçılık Uygulamaları kategorisine yerleştirebiliriz. Sıradan bir fotoğrafçılık programı olmamakla beraber, resmen cebimize birer foto stüdyo taşımıştır. Bu geliştiricinin hakkını ödeyemeyiz 🙂

Photo Lab Picture Editor FX Apk sadece photoshop programı değil, aynı zamanda kolaj yapabileceğiniz alternatif bir uygulamadır. Ya da fotoğraflarınıza özel ve güzel filtreler ekleyebileceğiniz bir program. Siz ne olarak görürseniz görün. İçinizdeki photogrepher’i serbest bırakın. Sadece hayal edin. Arayüzü zor ama kullanışlı programları da unutmayı ihmal etmeyin. Artık Android Photoshop Programları şeklinde özel aramalara ihtiyacınız kalmadı 😀 Kilit kelimeler ve cümleler ile sizi buraya bağladım ancak bu uygulamanın yapabildikleri nelerdir? Hemen en basit özellikten başlayalım ve açıklayalım. Her fotoğraf uygulamasında bulunan Çerçeve ekleme: Bu özellik ile fotoğraflarınıza bazı çerçeveler ekleyip daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma; diğer sıradan uygulama ve programlardaki gibi saçma ve gereksiz çerçeveler değil, gerçekten tercih edilebilen çerçeveler vardır. Bir diğer özellik ise yine hemen hemen her uygulamada bulunan Filtreleme: Bu özellik ile griskalamadan tutun da film şeridi, thungsten, gün batımı, flu, flüoresan ve aklıma gelmeyen diğer filtreleri uygulayabilir ve daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu filtreler standart olanları. Bir de uygulamanın keni spesiyal efektleri var 😉 Bir diğerini söylemeden önce artık sıradan android uygulamalarının yapamayacağı kesime geçiş yaptığımızı belirtmek isterim! Gerçekçi Fotoğraf Efektleri: Bu özellik ile başarılı ve kanıtlanmış bir Photoshop  programı lisansına ihtiyacınız yok artık! Bu uygulama ile yapabileceksiniz. Olası bir ortamda ortam değişimi ve arka plan değişimi gibi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yeterli gelmediyse daha da açabilirim: harbi photoshop yapabilirsiniz 😀 Diğer özellikleri basit olarak üzerinden geçerek sizlere aktarayım: Kolaj, yüz nakli ve diğer aklıma gelmeyen denerken gözümden kaçmış özellikler.

Photo Lab Picture Editor FX Android Photoshop Programı ile yapabilecekleriniz yalnız yukarıda anlatılanlar değildir. Sizin keşfetmenizi bekleyen daha ne özellikleri vardır kim bilir 🙂 Siz bunları keşfede durun, ben de sizler için yeni uygulama ve oyunlar bulayım.

Adı: Photo Lab Picture Editor FX Apk
Boyut: 54 MB
Sürüm: v2.1.25
Geliştirici: VicMan LLC
Dosya Türü: Hilesiz/Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 54 MB

Google Play Store