Phantom of the Kill Apk Mod Hile İndir

Phantom of the Kill Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almakta olan bir oyundur. gumi inc. tarafından geliştirilmiş olan gözde bir oyundur. Hepimiz biliyoruz ki bu işin müdavimi Japonlar ve çok da iyi yapıyorlar. Rol Oyunları Japonlardan başkası tarafından yapılmamalı 😀

Phantom of the Kill Apk ile Rol Oyunu deneyimini farklı bir noktaya taşıyacaksınız. Android Rol Oyunu denildiği zaman ilginç tipler ve ruhani olaylar ve daha bir sürü şey gelir. Ancak bu kez olaya bambaşka bir noktadan yaklaşmışlar. Artık stratejinizi de konuşturacak ve kendi stratejinizi uygulayıp daha da geliştireceksiniz. Sadece ve sadece 40 MB gibi bir boyut ile dünya genelinde bir saltanat kurma imkanı tanınsa ne yapardınız? İşte artık bu mümkün. Yüksek boyutlu oyunları geride bıraktık ve size Düşük boyutlu ancak yüksek kaliteli bir oyun sunduk. Bizde vaat yoktur, icraat vardır.

Android 4.1 ve üzeri işletim sistemi ve 2 GB ram isteyen bu oyunda, görsel olarak adeta kendinizden geçeceksiniz. İşitsel olarak da görselliğin altında kalmayan bir oyun olma özelliğini üzerinde taşımaktadır.


Adı: Phantom of the Kill Apk
Boyut: 40 MB
Sürüm:  v2.1.2
Geliştirici: gumi inc.
Dosya Türü: +1 Hit Öldürme Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 40 MB

Google Play Store