Parkour Simulator 3D Apk Mod Hile İndir

Parkour Simulator 3D Android Oyunu Android Simülasyon oyunları kategorisinde yer almaktadır. Akadem tarafından geliştirilmiştir. Şimdiye kadar rastlamadığımız türden simülasyon oyunudur. Bu kez bir arkadaşınızın sizinle hilebazlık için barışması sonucu başınıza gelenleri konu alan bir oyun ile karşınızdayız.

Parkour Simulator 3D Apk ile bir parkurdan geçeceksiniz. Etrafınızdaki kız arkadaşlarınızı çekemeyen bir arkadaşınız hain bir plan sonucu sizi tabiri caizse tuşa getirdi. Bu şekilde bir yenilgiye hazır olmayan siz de bunu gururunuza haklı olarak yediremeyip onu hayatta geçmeye çalışıyorsunuz. İşte olayın absürt hali burada başlıyor. Mecazın ve absürdün hayat bulduğu bir oyun haline geliyor. Mecazen önünüzdeki engelleri her geçişinizde ve ona her yaklaştığınızda gerçek hayatta ona yetişmiş oluyorsunuz ve eğer geçerseniz de hayattaki yerinizde ona kıyasla daha iyi bir yere gelmiş oluyorsunuz. Oyun size aslında böyle bir mesaj vermeye çalışıyor.

Parkour Simulator 3D Android Oyunu bu yönüyle gayet başarılı. Ben şahsen takdir ettim. Keşke her oyun, film ya da kitap böyle mesajlar verse. Bu arada yine olmazsa olmaz bölümümüze geldik. Grafikleri ile beni büyüledi diyorum ve başka bir şey söylemiyorum. Ayrıca size birbirinden farklı 6 karakter sunuyor ve bunlardan istediğinizi seçerek oynamaya başlıyorsunuz. Uzun metrajlı bir oyun değil. Onun da üzerinden geçelim.

Adı: Parkour Simulator 3D Apk
Boyut: 59 MB
Sürüm: v1.3.1
Geliştirici: Akadem
Dosya Türü: Para, Yıldız ve Enerji Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 59 MB

Google Play Store