Paradise City Island Sim Town Apk Mod Hile İndir

Paradise City Island Sim Town Android Oyunu Android Simülasyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Sparkling Society Tycoon tarafından geliştirilmiştir. Her türlü hava ve arazi şartlarında oynayabileceğiniz bir oyundur. Yani oyun dünyasını kast ediyorum. Gerçekçi hava ve arazi şartları içermektedir. Keşif ve tasarlama kategorisine de hitap eden bir oyundur. Bu yüzden bu iki kategoriyi seven takipçilerimize gayet yerinde bir paylaşım olduğunu  düşünüyorum.

Adada istediğin yere yerleşerek hayal ettiğin şehri oluştur. Bunun için öncelikle hayal etmelisiniz tabi 🙂 Adada bir yer beğenin ve oraya yerleşin. Yerleştikten sonraki adımlar ise malum. Yapılar inşa edeceksiniz ve onları yükselteceksiniz. Ancak bu da bir yere kadar tabi. Yükseltmeler bittikten sonra yeni yapılar inşa edeceksiniz. Bir şehrin kalkınması için ne gerekiyorsa hepsini karşılamaya çalışacaksınız. Bir şehrin kalkınabilmesi için öncelikle halkın mutlu olması gerek. Paradise City Island Sim Town Apk için neden bunu kilit nokta olarak gösterdim? Halk mutlu olursa gerekli her şey yapılıyor demektir. Bunun için de halkın mutlu olabileceği neler varsa yapmanız gerekmektedir. Öncelikle tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alışveriş merkezleri, marketler, kırtasiye ve nalburlar yapacaksınız. Bu esnada halkın nefes alabilmesi önemli tabi. Ağaçlandırmaları unutmayın sakın! Daha sonra eğlence merkezleri inşa edeceksiniz. Bu işlemler bittikten sonra ise her sektörden inşalar yapacak ve dükkanları çoğaltacaksınız. Bu işlemlerden sonra gerisi keyfe keder olacaktır 😉 Tabi büyüdükçe büyüyecek ve bunun sonucunda da yeni alanlara ihtiyaç duyacaksınız. Ama merak etmeyin bir sonraki paragrafta o kısıma da geçeceğim.

Paradise City Island Sim Town Android Oyunu kilitleri açılmayı bekleyen 9 farklı ada ve 200’den fazla bina ve yapı içermektedir. Bunların hepsini neden yapmayasınız ki? Ancak siz içinizden geçiriyorsunuz ki; “kim açacak o kilitleri? Para sıkıntı be kardeşim!” Geçirmeyin 😉 Para Hileli Apk bir oyunda bu gibi şeylerin lafı bile olmaz. Siz sadece yapılar inşa edin, halkınızı mutlu edin ve kabınıza sığamadığınızda da yeni topraklar satın alarak alanınızı genişletin 😉

Adı: Paradise City Island Sim Town Apk
Boyut: 52 MB
Sürüm: v1.4.5
Geliştirici: Sparkling Society Tycoon
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 52 MB

Google Play Store