Online Kafa Topu Apk Mod Hile İndir

Online Kafa Topu Android Oyunu Android Spor Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Masomo Gaming tarafından geliştirilmiştir. Oldukça popüler olan ve giderek kullanıcı sayısı artan oyunumuzda sizleri bekleyen pek çok özellik var! Hepsini gözden geçirmeye ne dersiniz?

Online Kafa Topu Apk ile nasıl bir oyun sergileyebilirsiniz? Sizlere bunların hepsinden bahsedeceğim. Öncelikle bu oyunu hatırlayanlar vardır. Oldukça eski bir oyun aslında. İnternet üzerinden bilgisayarlarımızda oynardık 🙂 Şimdi ise android platformu için geliştirildi. Kocaman kafaları ve ayakları ile birlikte oyun içerisinde yönlendireceğiniz karakterler var. Bu karakterler ile oynarken bir takım güçlendiriciler ve cezalar ile de oyuna renk ve zevk katabiliyorsunuz. Kalenizi küçülterek, kramponunuzu büyüterek, rakibin kalesini büyüterek ve rrakibinizi dondurarak oynayabiliyorsunuz. Süreli bir oyundur. Süre bittiğinde rakibinizi yenmiş olun. Başlarda bot’a karşı oynayabiliyorsunuz. Ancak ilerledikçe illa ki online oynamalısınız.

Online Kafa Topu Android Oyunu İZMO bilişim tarafından özene bözene geliştirilip sunuldu. Bizlere de sizlere paylaşmak düşer tabi. Google arama motoruna Online Kafa Topu Oyna, Kafa Topu İndir, Online Kafa Topu Promosyon Kodu veya Online Kafa Topu Hilesi gibi anahtar kelimeler yazarak vakit harcamayın bence 😉 Burada aradığınız tüm kriterler var. Sizlere yeni sürümünün hilesiz versiyonunu sunuyoruz. Ayrıca bir önceki sürümünü altın hileli olarak da ayrıca link verdik.

 

Adı: Online Kafa Topu Apk
Boyut: 70 MB
Sürüm: v19.96
Geliştirici: Masomo Gaming
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri

Hileli Sürüm:
Online Kafa Topu Apk v19.4 (((Altın Hileli Apk))) 65 MB Yandex.disk
Bir önceki sürümüdür…

Android Sürümü: 3.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 70 MB

Google Play Store