Şirin mi şirin koca kafalı karakterleri kullanarak rakibin kalesine gol atmaya çalıştığımız Kafa Topu 2, tam anlamıyla bir önceki oyuna ger türlü yönden bir yükseltme niteliğinde. Çoğumuzun okulda, işte, evde ve ya dışarıda vakit geçirirken telefonda oynamaktan en çok zevk aldığımız oyunlardan biri. Henüz yüklemediyseniz Kafa Topu 2 apk linkimizde tıklayarak indirebilirsiniz. Oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyunda, şarjınızın nasıl bu kadar hızlı azaldığına da sık sık hayret edeceksiniz.

Kafa Topu 2 APK indir Oyuna Başla

Kendine has bir sanat stili ile çok sempatik duran koca kafalı karakterlerimizin olduğu bir oyun. Birbirinden farklı özellikleri, zayıflıkları ve güçlü yanları olan karakterler ile bize avantaj sağlayacak çeşitli özel güçlerin bize sunulduğu bir oyun. Bir futbol topunu kaleye sokarken aklınıza gelmeyecek şekilde stratejiler kurgulayacağınız bu oyunu indirmek için Online Kafa Topu 2 linkine tıklamayı unutmayın. İndirdikten sonra hemen kuruluma başlayıp zevkle oynayabilişiniz.

Kafa Topu 2 Para Hilesi Her Zaman Oyun Keyfi Sür

Hepsi kendin özel karakterler, özel güçler, stadyumlar ve biriktirilecek bir sürü kart. Oyunu oynadıkça hesabınızın ve oyun gücünüzün yükseleceği bu oyunda son derece başarılı bir ilerleme sistemi mevcut. Paketlerden çıkan kartları ve kazandığınız altınları kullanarak yükseltme yapabiliyorsunuz. Yalnız oyundan yasaklanma riski olduğu için Kafa Topu apk hile ve benzeri hiçbir uygulamaya ne kanmanızı, ne de aramanızı tavsiye ederiz. Hile kullanmadan da çok eğleneceğiniz bu oyunda size başarılar dileriz.

blank