Nonstop Chuck Norris Apk Mod Hile İndir

Nonstop Chuck Norris Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları Kategorisinde yer almaktadır. flaregames tarafından geliştirilmiştir. Henüz sıcak bir oyundur. Dikkat edin eliniz yanmasın 😀 Durdurulması imkansız bir gücün kontrolü elinizde olsun istemez miydiniz? İşte bu oyunda tam olarak bunu yaşayacaksınız.

Chuck adlı bir karakteri yönlendireceksiniz. Bu karakterin düşmanı oldukça fazla ve düşmanlarıyla baş etmekte hiç de zorlanmıyor. Siz böylesine güçlü bir karakteri yönlendireceksiniz. Oyunu oynarken gerilmeyin, stres yapmayın 🙂 Adeta tek parmağınızla dünya döndürebilirsiniz. Nonstop Chuck Norris Apk oynanış rahatlığı bakımından birinci sırada gelmektedir. İnternet bağlantısı da gerektirmeyen bir oyundur. Siz sadece düşmanlarınız ile başa çıkmaya bakın. Bunu yaparken de kişisel yeteneklerinizi göz ardı etmeyin. Unutmayın bir çok kişisel yeteneğiniz var ve bunların hepsi sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Düşmanlarınız ile savaşma aşamasından sonra da bu çoklu evreni kurtarmanız gerekiyor.

Nonstop Chuck Norris Android Oyunu Grafik bakımından göze çarpan bir oyundur. Başlangıçta da bahsettiğim gibi yeni ve sıcak bir oyundur. Bu oyunun ileride patlayacağını görür gibiyim. Çünkü bir zamanlarda TV’lerde bizimle birlikteydi. Hey gidi günler hey! Ses ve ses efektleri konusunda da hiç diğer emsallerinden aşağı kalır yanı yok. Ben ise sizlere iyi oyunlar dileyerek satırlarıma son veriyorum 😀

Adı: Nonstop Chuck Norris Apk
Boyut: 120 MB
Sürüm: v1.4.0
Geliştirici: flaregames
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 120 MB

Google Play Store