No Humanity The Hardest Game Apk Mod Hile İndir

No Humanity The Hardest Game Android Oyunu Android Arcade Oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Sweaty Chair Studio tarafından geliştirilmiştir. Arcade Oyun olma özelliğinin hakkını veren bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyunun detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

No Humanity The Hardest Game Apk 15 saniye temel kuralı ile işlemektedir. 15 saniyede size verilen bir görevi becerebileceğinize inanıyorsanız; siz bir harikasınız. 2015 yılının en iyi oyunu adayı olarak Avustralya ve Yeni Zelanda tarafından gösterilmiştir. Yine 2015 yılının Küresel Gamejam’i yarışmasında en iyi ses ödülünü kazandı. Peki yetti mi? Yetmedi ve bu kez de aynı yılda yapılan aynı yarışmada en iyi oyun ödülünü kazandı. 2015 yılının PAX listesinde de bağımsız oyunların en iyisi olarak başarılar kaydetti ve şimdi unutulmaya yüz tutmuş durumda. Böylesine başarılar ile dolu bir geçmişi olan bu oyunun güncellendikten sonraki halini görmelisiniz.

Ancak dikkatli olun. Bu oyun çok zor!Bu kanaate nereden vardığımı soracak olursanız eğer; bir kaç saniye içinde dolup taşan bir ekranı var. Ekran neyle doluyor? Bu soruyu sizin için sordum ve cevapladım. Bir kaç saniye içinde lazer, mermiler, canavarlar ve tuhaf diğer şeyler ile dolup taşıyor. Siz bu olaylar ile başa çıkabilecek misiniz? Eğer korkaklık yapacaksanız hiç indirip denemeyin derim. Dünyanın sonu ile ilgili bir konuyla bağdaştırılmış bir hikaye var ve ben bu nasıl olmuş anlamadım.

No Humanity The Hardest Game Android Oyunu yoğun mermiler ve canavarlardan kaçmaya çalıştığın bir oyundur. Klasik olarak ilerleme mantığı yani. Sadece çevre biraz farklı. Zor olması durumundan dolayı sizleri oldukça zorlayacak bir hal aldığında kendinizi zorlamayın 😀 Şimdiden iyi eğlenceler.

Adı: No Humanity The Hardest Game Apk
Boyut: 28 MB
Sürüm: v5.5.1
Geliştirici: Sweaty Chair Studio
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Dosya Boyutu: 28 MB

Google Play Store