Ninja Turtles Legends Apk Mod Hile İndir

Ninja Turtles Legends Android Oyunu ile Ninja Kaplumbağaları yönlendireceksiniz ve dünyayı ele geçirmek isteyen kötü ruhlu psikopatlar ile mücadele edeceksiniz 🙂 Ben şimdiye kadar pek çok gördüm. Hemen hemen senaryosunu ezbere bilirim. Bu android sürümünde ise bir zamanlar hapse atılan Shredder hapisten kaçar ve yine uslanmadan dünyayı ele geçirmek için çeşitli planlar yapar. Bunlardan biri de çılgın bir bilim adamı olan Baxter Stockman ile iş birliği yapmaktır. Gazeteci April sayesinde bu ahmakları alt eden kahramanlarımız bu kez de Shredder’dan bile daha kötü olan ama aynı emellere sahip Krang ile tanışırlar.

Vesaire oyunu tamamen anlatabilirim size ancak heyecanını kaçırmak istemem indirin oynayın ve bağımlısı olun 😉 Ninja Turtles Legends Apk gördüğünüz gibi senaryo olarak filmleri ile aynı kalitede. Hatta hemen hemen Ninja Kaplumbağalar 2 filmi ile benzerliği söz konusu. Grafik olarak pek bir şey beklemeyin çünkü bu bir android oyunu.

Gözünüz animasyon kahramanlarına alıştı tabi. Bu durumda siz de android cihazınızın ekranından daha yüksek bir şeylerin yansımasını bekleyeceksiniz. Ancak geliştirici Ludia Inc. beklentiniz kadar olmasa da iyi bir şeyler yapmış. Ninja Turtles Legends Android Oyunu tavsiyeler arasında en başta. Bir deneyin derim.

Adı: Ninja Turtles Legends Apk
Boyut: 85 Mb
Sürüm: v1.10.9
Geliştirici: Ludia Inc.
Dosya Türü: Para Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 85 MB

Google Play Store