İşte yepyeni ve heyecan dolu bir oyun ile yeniden karşınızdayız. Bu inanılmaz oyun ile her bakımdan eşsiz ve güzel zamanlar sizi bekliyor olacak. İlk olarak bizim sitemizden ulaşacağınız Ninja Rebirth Monster Legend APK linki ile oyuna ilk başlayanlardan olacaksınız. Bu da sizin için büyük bir avantaj sağlatacak. Oyun henüz Google Play üzerinde bile yayınlanmadı. Ama biz Android sürümünü sizin için bulup, paylaşıma açtık bile. Hepinizin sevdiği ve dünya genelinde en beğenilen anime olan Naruto karakterleri inanılmaz bir şekilde bu oyunda sizin ellerinize emanet olacak. Farklı karakterleri seçip, eğitip, müsabakalara giriyorsunuz. Sonrasında ise size inanılmaz hazineler veriliyor.

Ninja Rebirth Monster Legend Mod APK

Ekip kurabileceğiniz ve dünya genelinde ki turnuvalara katılabileceğiniz, benzersiz bir kart oyunundan bahsediyoruz. Bu özel oyunda, aksiyon ve eğlence hiç hız kesmeden devam edecek. Hidden Leaf Village’nin inanılmaz Ninjaları şimdi senin eğitimin altında güçleniyor. Tüm kahramanlarını toplayarak, onları sıkı bir eğitime alman gerekiyor. Ninja Rebirth Monster Legend Mod APK indir linkinden oyunu tablet ya da akıllı telefonuna indirebilirsin. İyi bir eğitmen olur ve turnuvaları başarı ile bitirirsen sen de bir Hokage olabilirsin.

blank

Ninja Rebirth – Monster Legend İndir

Bazen zorlu müsabakalar olacak. Burada hayatta kalman için meydan okuman gerekebilir. Ninja Rebirth – Monster Legend Mod APK İndir ile destansı dokuz kuyruklu tilki ile tanışacaksın. Kyuubi’yi yenerek, harika hazinenin sahibi sen olabilirsin. PVE zindan efsanesi ve kurduğun takımla inanılmaz şeyler yapmak şimdi senin ellerinde. Hemen oyunu indir ve eğitimlerine başla. Birçok oyuncu daha oyuna katılmadan sen ilerleme kaydet. Çok seveceğinden emin olduğumuz bu oyunu indirmede sorun yaşarsan, hemen bize bildir. Geri dönüşlerin olumlu ya da olumsuz olması bizim için önemli. Her zaman sana oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

blank

Android Sürümü: Android 4+

Dosya Boyutu: 257,8MB