Neon Chrome Apk Mod Hile İndir

Neon Chrome Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Üstten kontrol edeceğiniz neon bir grafik ile hayata tutunan yepyeni bir oyundur. Oyun Apk İndir ekibi olarak Türkiye’de ilk olarak yayınladık. Bizim yayınladığımızda Google Play’de yayınlanmamıştı. Sadece; Steam, App Store, XBOX, PSVita ve PS4 için yayınlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Google Play’de de yayımlandı ve 32,99 TL ücretle satılmaktadır.

Neon Chrome Apk 10tons Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Yukarıdan kamera açısı ile farklı bir tarz yaratan geliştirici yine farklı bir oyun konusu üzerinde yoğunlaşmıştır. Oyun dünyasındaki en tehlikeli patronlar konu alınarak geliştirilen bir oyundur. Her ölümünüzden sonra yeniden oluşturulan seviyeler ile gerçekten bambaşka bir oyun deneyimi sunmaktadır. Yönlendireceğiniz bu karakter ile çok güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz. Çeşitli rakipler ve değişik yaratıklara karşı mücadele vereceksiniz. Tamamen yok edilebilir ve hasar verilebilir oyun dünyası. Düzinelerce silah ve daha fazlası. 6 vs. 6 ya da 9 vs. 9 oyun seçenekleriyle hitap ettiği kesimi belirtmiştir. 2D’den biraz fazla 3D’den ise biraz az bir grafik ile ortada kalmış ve yine bizleri büyülemeyi başarmıştır. Aşağıda vermiş olduğum oyun videosunda detayları görebilirsiniz.

Neon Chrome Android Oyunu grafik olarak oldukça başarılı bir oyundur. Grafik anlamında devrime imza atmış gibi görünüyor. Çünkü böyle 2D ile 3D arasında bir oyun geliştirip bu kadar net bir görüntü elde etmek oldukça zordur. Seslere gelince de oyunun kendine has bir ses efekti olduğunu görüyoruz. Hem gerçekçi hem özgün. Play’de yeni yayımlanmış bu oyunu bizim farkımız ile denemeye ne dersiniz?

Adı: Neon Chrome Apk
Boyut: 130 MB
Sürüm: v1.0.0.21
Geliştirici: 10tons Ltd.
Dosya Türü: .rar (Para Hileli Apk+obb)
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Not: Google Play Store’da yeni yayımlanmaya başlanmıştır. Geliştirici resmi web sitesini de sizlere aşağıda sunmaktayız.

Geliştirici Resmi Web Sitesi

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 130 MB

Google Play Store