Need for Speed™ Most Wanted Apk Mod Hile İndir

Need for Speed™ Most Wanted Android Oyunu, Android Yarış oyunları kategorisinin en şık ve göz alıcı üyelerinden biridir. Electronic Arts tarafından geliştirilen bu oyunda zaten bir çok imkan sunulurken, üzerine biz de bir şeyler ekledik ve oyun tam anlamıyla tadından yenmez oldu. Örneğin tüm arabaların kilidi açık dersek ne dersiniz? Türkler çıldırmış olmalı filmini yeniden çekiyoruz 😀

Need for Speed Most Wanted Apk ile sizi alıp bu diyardan, başka diyarlara götüreceğiz. Hayalinizdeki şehir ve hayalinizdeki arabalar. Üstüne üstlük bir de sizin o efsanevi araba kullanışınız 😉 Kemerlerinizi takın ve gaza yüklendiğinizde koltuğa yapışmanın hazzını yaşayın. Bu şehirde hız limitlerini aşmanız ve olmadık yerde olmadık insanlarla yarışmanız gerekmektedir. Süreli ya da süre sınırı olmadan her türlü yarışa girin ve sokakların veya pistlerin hakimi olun. Çeşitli görevler ile oyunu gerçek hayata çevirmeyi başarmışlar. Örneğin: Polislerden kaçmanız onlara yakalanmamanız gerekmektedir. Hatta onlarla oyun oynamalısınız ve kimin patron olduğunu göstermelisiniz. Polis barikatlarını aşmanın yollarını arayın. Sayısız lüks spor arabalar ile kendinizden geçmeye hazır olun. Oyun sadece yarış oyunu değil. Aynı zamanda Android aksiyon ve macera oyunları kategorisinde de yer almayı hak ediyor. Oyun Google Play Store’da 0,59 TL ücretle satılıyor. Bizden ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz.

Need for Speed Most Wanted Android Yarış Oyunu sınırları ultra zorlayan bir oyun. Boyutundan da anlaşılacağı üzere oldukça yüksek grafiklere ve ses efektlerine sahip. Oyunun normal boyutu 2 GB’ı geçiyor ancak sıkıştırma uyguladığımız için indireceğiniz dosya boyutu 632 Mb. Bırakın bilgisayarı sanki gerçekten o canavarların içindeymiş hissi veriyor doğrusu. Ben denedim ve şimdi sıra sizde. Deneyin ve memnun kalın 😉 Üstelik Need for Speed Most Wanted Apk Unlocked Hileli!

Adı: Need for Speed™ Most Wanted Apk
Boyut: 632 Mb
Sürüm: v1.3.71
Geliştirici: ELECTRONIC ARTS
Dosya Türü: Unlocked Hileli Apk
Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 2.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 632 MB

Google Play Store