My Town Grandparents Apk Mod Hile İndir

My Town Grandparents Android Oyunu Android Rol Oyunları kategorisinde yer almaktadır. My Town Games Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Google Play’de ₺11,99 ücretle satılmaktadır. Oyun bir çiftlik oyununu andırmaktadır. Ancak bayağı bir gerçek hayat oyunudur.  Sıradan gündelik hayatta neler yapıyorsanız aynısını yapabileceğiniz bir oyundur.

My Town Grandparents Apk Küçücük boyutuyla böyle bir oyun sunmaktadır. Sizlere oyundan biraz daha bahsedip oyunun resimleri ve indirme linkleriyle baş başa bırakayım. Oyunda bir çiftliktesiniz. Çekirdek aile mensubu olarak o ailenin işleriyle uğraşıyorsunuz. Tamircilik yapıp evin işleriyle ilgileniyorsunuz. Evin hanımı olarak çamaşır ve bulaşık işine girişip temizlik yapıyorsunuz. Dede olarak bahçe işleriyle uğraşıyorsunuz. Babaanne olarak torunlar ile ilgilenip örgü bile örüyorsunuz. Tüm bunların yanında aklınıza gelebilecek en önemli detaya kadar şekillendiriyorsunuz.

My Town Grandparents Android Oyunu sevilmeyecek bir oyun değil. Ben de indirdim ve şu anda oynuyorum 😀 İlk izlenimlerim güzel bakalım ilerleyen zaman bizlere ne gösterecek. Grafik olarak güzel. Ancak daha otantik bir oyun için karakterleri sabit yapmışlar. Sadece mimikler var 🙂 Bu da yeter. Yaptığınız işi göz önünde bulundurursanız gayet hoş bir oyun. Sesler de alakalı hani. Bazı durumlarda yaptığımız işi bilmesek çıkan sesten o işin ne olduğunu anlayamayacak kadar alakasız sesler var. Şimdiden size iyi oyunlar. 

Adı: My Town Grandparents Apk
Boyut: 58 MB
Sürüm: v1.1
Geliştirici: My Town Games Ltd
Dosya Türü: Full Ücretsiz Apk
Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Android Sürümü: 4.0.3 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 58 MB

Google Play Store