My Talking Hank Apk Mod Hile İndir

My Talking Hank Android Oyunu Android Klasik Oyunlar Kategorisinde yer almaktadır. Yine alanında oldukça başarılı olan Outfit7 tarafından geliştirilmiştir. Çok fazla tatlı olmasından dolayı herkesin oynamasından ve onunla olması Hank’imi oldukça ilgi odağı olduğunu gözlemlersiniz. En şirin yavru köpeğim ilginizi beklemektedir! Onu besleyin , temizleyin ve şirinliklerini seyredin.

Benim Konuşan Hank’im Apk Ücretsiz indirerek zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirin! Sanal evcil Hank’imi siz de sahiplenin. İleri seviyelerde yalnız kalmayıp daha sevimli hayvanlarla beraber olacaksınız. Seviyeler ilerledikçe müzikle, grafiklerle pek bir eğlenceli gelecektir size. Ve her an Hank’im yavru köpeğinizle beraber olmak için can atacaksınız. Hem fotoğraf makinesi ile Hank’inin isteği ile farklı konumların resmini çekeceksiniz hem de vahşi hayvanların!

My Talking Hank Android Oyunu Size de çok maceralı bir oyun gibi geliyor değil mi ? Gerçekten de öyle! Hem macera yaşayacak, hem eğlenecek, hem de klasik bir oyun olan Konuşan HAnk ile aski günleri yad edeceksiniz 😀 O zaman Benim Konuşan Hank’imi ücretsiz yükle oynayın ve farklı bir hayatın içinde olduğunuzu ve eğlendiğinizi sizde görün! 

Adı: My Talking Hank Apk
Boyut: 79 MB
Sürüm: v1.4.0.20
Geliştirici: Outfit7
Dosya Türü: Para ve Reklamsız Hileli Apk
Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri


Önceki Sürümler:

My Talking Hank Apk v1.1.0.807

My Talking Hank Apk v1.1.0.807 (((Hileli))) – Yandex.Disk


Yeni Sürümdeki Yenilikler:

Oyun içindeki mini oyunlar arasına yeni bir mini oyun eklenmiş olup meyveleri parçalayarak ödüller kazanabilirsiniz. Ve şimdiki yeniliği bir çok kişinin beğeneceğini düşünüyorum. İksirler arasına yeni bebeklik iksiri eklenmiş olup bu sayede Hank sürekli bebek olarak ve daha tatlı kalacaktır. Bunları hemen denemek için hemen alt taraftaki linklerden indirebilirsiniz.

Android Sürümü: 4.1 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 79 MB

Google Play Store