Mortal kombat 4 Apk v1.0 Mod Hile İndir

Mortal kombat 4 Android Oyunu Android Aksiyon Oyunları kategorisinde yer almaktadır.  Aslında Warner Bross tarafından geliştirilmiş bir seri olan Mortal Kombat bu kez başka bir geliştirici tarafından uyarlanmış bir halde karşımıza çıkmıştır. Henüz Google Play Store’da yayınlanmamış bir oyundur En azından ilk olmasak da en güvenilir şekilde karşınıza çıkmaya çalıştık.

Mortal kombat 4 Apk ile sınırları zorlayan bir oyun ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ancak Mortal Kombat X kadar net grafiklere sahip olmadığını baştan söylemeliyim. Neticede orijinal geliştirici yayını değil. Oyun hikayesi hemen hemen önceki seriler ile aynı. Sadece biraz geliştirilmiş ve orijinal yayımcıdan daha önce yayınlanmış. Yine aynı hızda ölümcül darbelere devam edecek ve düşmanlarınıza göz açtırmayacaksınız. Bu seride de yine üst düzey yetenekleri ve büyüsel gücü olan insanları yönlendireceksiniz. Artistik hareket bile yapabildiğiniz ve resmen yeni bir dövüş sanatı yazdığınız bir oyun istemez misiniz? İstersiniz elbet. İşte bu oyun da tam olarak öyle bir oyun.

Mortal kombat 4 Android Oyunu için son olarak söyleyeceklerim oyun konusu ve bazı özellikleridir. Oyun konusu oldukça güzel. İlk günden beri shiç bir şeyden ödün vermediği gibi senaryoya da sadık kalmıştır. Android 3.0 ve üzeri ve en az 2 GB ram istemektedir. Bunun haricinde her şey normal. Sadece 2 GB ram istemesi biraz sıkıntılı. O da aslında normal. Çünkü oyun her ne kadar orijinal yayımcı çıkışlı olmasa da boyut olarak gayet otoriter.

Adı: Mortal kombat 4 Apk
Boyut: 40.1 MB
Sürüm: v1.0
Geliştirici: oyunapkindir.net
Dosya Türü: Hilesiz Apk
Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Android Sürümü: 3.0 ve Üzeri

Dosya Boyutu: 40.1 MB